Бүйірлік панель IEK SMART, ВВГ-ға арналған 1800х600 мм, 2 дана /жинақтау

75 855 ₸/жинақ
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YKV-PB-18-60
Жіберу 25 маусым 2026Сипаттамасы
Бүйірлік панель сыртқы әсерлерден, шаңнан және механикалық зақымданудан ішкі компоненттерді қорғауды қамтамасыз ететін SMART сериясының электртехникалық шкафтарға орнату үшін арналған.
Электр энергиясын тарату, автоматтандыру және телекоммуникация жүйелерінде пайдаланылады.
Панель шкафтың қорғаныш және конструкциялық элементі болып табылады.
Орнатқаннан кейін ол шкафтардың IP31 қорғаныс дәрежесінің талаптарына сәйкестігін (көлемі 2,5 мм астам қатты бөліктерден қорғалған және судың тамшысынан шектелген қорғаныс) қамтамасыз етіп корпустың бүйір жақтарынан жабылуы тиіс.
Артықшылықтары
- Беріктігі мен ұзақ мерзімділігі – тоттанбайтын жабыны бар сапалы металлдан жасалған.
- Сәйкестік – 1800|600 мм SMART сериясының шкафтарына арналған.
- Монтаждау жеңілдігі – қосымша пысықтау қажеттілігінсіз белгіленеді.
- Қорғанышты қамтамасыз ету – шкафтың герметикалығы мен шаң-ылғалдан қорғауын жақсартады.
- Эстетикалық – конструкцияларды аяқталған және ұқыпты етіп көрсетеді.
- Орнатуға арналған барлық метиздер жиынтықта келеді
Қолданылу салалары
- Электрқалқанды және таратушы түйіндер.
- Басқарудың автоматтандырылған жүйесі.
- Серверлiк және телекоммуникациялық шкафтар.
- Өнеркәсіп объектілері және өндірістік үй-жайлар.
- Коммерциялық және тұрғын ғимараттар.

Техникалық сипаттамалары
| Модель немесе орындау | Бүйірлік панель |
| Биіктігі | 1797.0 мм |
| Ені | 565.6 мм |
| Үйлесімділік | Smart сериясы |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Түсі | Сұр |
| Беттің қорғаныш жабындысы | Ұнтақ бояуы |
| Салмағы | 7.5 кг |
| Материал | Болат |
| Металдың қалыңдығы | 1.4 мм |
| Жиынтықтағы саны | 2 дана |
Монтаждау және пайдалану жөніндегі ұсынымдар
- Орнатар алдында панель мен шкафтың мөлшеріне сәйкестігіне көз жеткізу керек.
- Монтаждауды штаттық бекіту элементтерін пайдалана отырып, өндірушінің нұсқаулығына сәйкес жүргізу керек.
- Шкафтың ішкі жабдығын монтаждағаннан кейін панельдерді орнату.
- Коррозияның алдын алу үшін қорғаныш жабынының жанасу тығыздығы мен тұтастығын тексеру.
- Панельдерді шаңнан және ластанудан агрессивті химиялық заттарсыз жұмсақ ұлпамен тазарту.
Барлық ұсыныстарды сақтаған кезде бүйірлік панельдер электр жабдығының сенімді қорғанысын қамтамасыз етеді және шкафтың қызмет мерзімін ұзартады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өнім түрі | Аксессуарлар |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Аксессуар түрі | Бүйірлік панель |
| Корпус түрі | Электротехникалық шкаф |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 565 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 1800 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1.4 мм |
| Салмақ | 7.5 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бүйір қабырғалары | Алынбалы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Сұр |
- Бағасы: 75 855 ₸/жинақ

