Ішкі бұрышы КМВ 100х60 ақ (2шт/жинақ) IEK

1 619 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CKMP10D-V-100-060-K01
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Техникалық сипаттамалар
Түсі
Таза ақ
Ені
100 мм
Тереңдігі
60 мм
Материал
Пластик
Бұрыш
90 °
Пайдалану температурасы
-15...60 °C
Қорғаныш пленка
Жоқ
Беттің қорғаныш жабыны
Басқалар
RAL түсінің нөмірі
9010
Үлгі немесе орындау
Басқалар
Қақпақты орнату тәсілі
Құрама (-лар)
Материалдың түрі немесе маркасы
Басқалар
Нысан
Симметриялық (-тер)
Галогендерден бос
Жоқ
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Корпус материалы | Поливинилхлорид |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Құрылыс түрі | Тұтас |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| Түсі | Ақ |
| IP қорғау дәрежесі | 40 |
| Жүйе түрі | Орнату қорабы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 40 мм |
| Ені | 60 мм |
| Ұзындығы | 2000 мм |
| Негізгі | |
| Пайдалы қима | 2400 мм.ш.м |
- Бағасы: 1 619 ₸

