Дифференциалды ажыратқыш (ДТҚ) ВД1-63 4Р 63А 300мА АС IEK типті

12 715 ₸
- Бар
- Коды:MDV10-4-063-300
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
VD1-63 дифференциалды ажыратқышы (RCD) жабдықтың корпусына немесе жерге ағып кету кезінде адамдарды электр тогының соғуынан қорғауға, сондай-ақ ағып кету токтарынан туындаған өрттердің алдын алуға арналған.
Ол номиналды кернеуі 400В (үш фазалы желілер) және номиналды тогы 63А дейінгі электр желілерінде қолданылады.
Жұмыс принципі- РҚБ фазалық және нөлдік өткізгіштер арқылы өтетін токтарды салыстырады.
- Егер кіріс және шығыс токтар арасындағы айырмашылық іске қосу шегінен (300 мА) асып кетсе, құрылғы электр тогының соғуын және ықтимал өртті болдырмай, тізбекті лезде өшіреді.
- Айнымалы ток түрі RCD тек айнымалы токтың ағып кетуіне жауап беретінін білдіреді.
Артықшылықтары
- Электр тогының соғуынан қорғау – ток ағып кеткен кезде лезде өшіру.
- Өрттің алдын алу – айтарлықтай ағып кету токтарында (300 мА) тізбекті өшіреді.
- Төрт полюсті орындау – құрылғыны үш фазалы желілерде пайдалануға мүмкіндік береді.
- Сенімділік – механикалық және термиялық жүктемелерге жоғары төзімділік.
- Электрондық компоненттері жоқ электромеханикалық схема.
- Байланыстар жағдайының тәуелсіз индикаторы.
- Жұмыс температурасының кең диапазоны -25°С-тан +50°С-қа дейін.
- Меншікті электр энергиясын тұтынуы жоқ және нөлдік өткізгіш үзілген жағдайда жұмыс қабілеттілігін сақтайды.
- Контактілі қысқыштардағы ойықтар жылу шығынын азайтады және қосылыстың механикалық тұрақтылығын арттырады.
- Құрылғының жұмысқа қабілеттілігін және қосылымның дұрыстығын тексеру үшін ТЕСТ батырмасының болуы.
Қолдану салалары
- Тұрғын және коммерциялық ғимараттар.
- Өнеркәсіптік кәсіпорындар.
- Үш фазалы электр желісі бар объектілер.
- Токтың ағып кету ықтималдығы жоғары электрмен жабдықтау жүйелері.
Бұл RCD өрттің алдын алу және персоналды қорғау қажет объектілерді қорғау үшін оңтайлы болып табылады, бірақ адамдарды қорғау үшін ағып кету тогы азырақ (30 мА) RCD қолданған дұрыс.

Техникалық сипаттамалар
| Номиналды ток, А | 100 |
| Полюстер саны | 4 |
| Шартты номин дифток КЗ, кА | 4,5 |
| Номин ағып кету тогы, А | 0.03 |
| Ағып кету тогының түрі | Айнымалы (AC) |
| Селективті қорғаныс | Жоқ |
| Монтаждық тереңдік - қуыстар, мм | 74 |
| Импульстік беріктік, кА | 0,25 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Монтаждау түрі | DIN-рейкаға |
| Шартты номин қысқа тұйықталу тогы Iq, кА | 4,5 |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 4 |
| Жиілігі | 50 Гц |
| қысқа тұйықталу кезіндегі ажырату қабілеті-Icw, кА | 3 |
| Номин ток, А | 100 |
| Номин импульсті төзімді кернеу, кВ | 6 |
| Іске қосудың қысқа мерзімді кідірісі | Жоқ |
| Жабдық толықтырылуы мүмкін | Жоқ |
| Номин құл кернеу, Жылы | 400 |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы, мм2 | 50 |
Монтаждау және пайдалану бойынша ұсынымдар
- ЖҚБ білікті электрик орнатуы керек.
- Монтаждау DIN-рельстегі тарату қалқанында жүзеге асырылады.
- Қосылу номиналды сипаттамаларды ескере отырып, өндірушінің схемасына сәйкес жүзеге асырылады.
- Батырманың көмегімен жұмысқа қабілеттілікті жүйелі түрде тексеру "ТЕСТ".
- Шамадан тыс жүктемелерден және қысқа тұйықталудан қорғау үшін қолдануға болмайды (автоматты ажыратқыштармен бірге қолдану қажет).
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| ҚАҚ түрі | Реле |
| Корпус материалы | Пластик |
| Сымның максималды қимасы | 50 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 4000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 10000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Салмақ | 0.45 кг |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 63 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды ажырату дифференциалды тогы | 300 мА |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 4500 А |
| Полюстер саны | 4 д. (дана) |
| ҚАҚ іске қосылу түрі | Электромеханикалық |
| Іске қосу уақыты | 0.1 мс |
| Модульдер саны | 4 д. (дана) |
| Пайдалану шарттары | АС |
| Бейтарап | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 74 мм |
- Бағасы: 12 715 ₸

