Реттелетін термомагниттік ажыратқышы бар NM8N-250C TM 3P 250А 36кА автоматты ажыратқышы

78 634,08 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:271146
Жіберу 13 сәуір 2026Автоматты ажыратқыш NM8N-250C TM 3P 250А 36кА (R) CHINT 271146 – заманауи және сенімді автоматтар қатарына жатады, олардың сапасы сертификаттаумен расталады. Тізбектер мен электр жабдықтарын кернеудің шамадан тыс жүктелуінен, қысқа тұйықталудан немесе төмен кернеуден қорғауды, сондай-ақ қозғалтқыш сирек іске қосылғанда кернеудің шамадан тыс жүктелуінен, қысқа тұйықталудан немесе төмен кернеуден қорғауды қамтамасыз етеді. Құрылғылар электр желісін авариялардан, қысқа тұйықталудан қорғаудың сенімді құралы бола отырып, жедел іске қосылады. NM8N сериялы құйылған корпустағы автоматты ажыратқыш номиналды кернеуі 690 В және одан төмен жиілігі 50/60 Гц айнымалы ток тізбектерімен, сондай-ақ номиналды токтары 16-дан 1600 А-ға дейінгі тұрақты ток кернеуі 1000 В қоса алғанда жүйелерде жұмыс істеуге арналған.
Санат:
СЭҚ ТН коды:
8536209007
Полюстер саны:
3
Номиналды ток:
250
Номиналды жұмыс кернеуі:
690
Шығарылған елі:
ҚЫТАЙ
Іске қосылу сипаттамасы:
C
Қорғау дәрежесі:
IP40
Кепілдік мерзімі, м:
60
Өлшем бірлігі:
дана
Салмағы, кг.:
2
Көлемі, м3:
0.002
Бренд:
CHINT
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Корпус материалы | Пластик |
| IP қорғау дәрежесі | 40 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 6000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 15000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -35 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 70 град. |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Салмақ | 2 кг |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 100 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 50000 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 89 мм |
| Биіктігі | 157 мм |
| Ені | 105 мм |
- Бағасы: 78 634,08 ₸
- Қаптау тәсілі: ЖИЫНТЫҚТЫЛЫҚ 1. Ажыратқыш – 1 дана. 2. Фазааралық қалқалар – 2 дана/4 дана/6 дана (тиісінше 2/3/4 полюсті ажыратқыш үшін) 3. Ажыратқышқа арналған монтаждау бөлшектерінің жинағы – 1 дана. 4. Төлқұжат – 1 дана.

