Автоматты ажыратқыш Acti9 iC60N 1P 10A 6кА С SE

3 965,22 ₸
- Бар
- Коды:A9F79110
Сипаттамасы
iC60 Acti9 автоматты ажыратқыштар сериясы
iC60 модульдік автоматты ажыратқыштары жабдықты шамадан тыс жүктеме токтарынан және қысқа тұйықталудан қорғау мәселелерін шешеді.
Бұл жолда сіз 0,5-тен 63А-ға дейінгі токтарға арналған құрылғыларды таба аласыз.
С, B, D, K және Z іске қосу қисықтары бар автоматты ажыратқыштардың iC60 модельдік қатары оларды кеңселерде ғана емес, өнеркәсіпте, энергетикада, медициналық объектілерде де қолдануға мүмкіндік береді.
АВ iC60 бірегей функциялары аппараттар жұмыс істеп тұрған кезде ғана емес, оларға қызмет көрсету кезінде де толық қауіпсіздікті қамтамасыз етеді.
Сізге лайықты тиімділік
• IEC 60947 өнеркәсіптік стандартына сәйкес оқшаулау үшін жарамды
• Жұмыс кернеуі: 440 В-қа дейін. ток, оқшаулау кернеуі: 500 В
• Acti9 сериялы құрылғылармен және Compact NSX (MCCB) құйылған корпустардағы автоматты ажыратқыштармен үйлесімді.
Actiжүйесінің артықшылықтары9 iC60
Толық диапазон
• Ірі электр қондырғыларында қолдану нұсқалары
• 2-сыныпты оқшаулау: қос оқшаулау қашықтығы операторлар үшін де, біліктілігі жоқ қызметкерлер үшін де үздіксіз қорғанысты қамтамасыз етеді
• Кейбір өнеркәсіптік нысандар сияқты көбірек ластанған орталарда жұмыс істеуге арналған ластану 3-сынып
Оңтайлы қорғаныс
• Acti9 iC60 модульдік DIN рельсті орнату ажыратқыштарының ерекше қасиеттері VisiTrip арқасында максималды қорғаныс пен үздіксіз жұмысты қамтамасыз ету үшін арнайы әзірленген.
• VisiSafe тізбектерді қорғауға қатысты жақсартылған қауіпсіздікті қамтамасыз етеді.
Пайдаланудағы ыңғайлылық
• Бөлшектердің нөмірлерін анықтау оңай, бұл Acti9 iC60 миниатюралық ажыратқыштарына тапсырыс беруді және пайдалануды жеңілдетеді
• IP20B терминалдарына арналған эргономикалық ысырмалармен оңай орнату
Тұрақтылық
• Қоршаған ортаға зиян келтірмейді
• Негізінен қайта өңдеуге жататын материалдардан.
Функциялар
- Тарақты шинасы бар бөлшектеуге арналған қос қысқыш
- Visi-trip терезесі
- Бұйымның қызмет ету мерзімі анағұрлым жоғары
- IP20 оқшауланған терминалдар
- Үлкен тізбектерді таңбалау аймағы
- Оң байланыстың индикациясы
- Қашықтықтан индикациялау
- Жоғарғы немесе төменгі кабель арқылы қуат.
- Байланыстыруды жабу
Негізгі сипаттамалары
| Қолданылу саласы | Тарату |
|---|---|
| Серия | Acti 9 |
| Өнімнің атауы | Acti 9 iC60 |
| Өнім түрі | Автоматты ажыратқыш |
| Құрылғының қысқаша атауы | iC60N |
| Полюстердің сипаттамасы | 1P |
| Қорғалған полюстер саны | 1 |
| Номиналды ток | 10A |
| Желі түрі | Тұрақты ток Айнымалы ток |
| Ағытпа технологиясы | Термомагниттік |
| Қисық сызықты белгілеу | Бірге |
| Ажырату қабілеті | EN/IEC 60898-1 стандартына сәйкес 6000 A Icn 230 В айнымалы ток 50/60 Гц 60-та 10 кА Icu...EN/IEC 60947-2 стандартына сәйкес 72В тұрақты ток 12-де 15 кА Icu...EN/IEC 60947-2 стандартына сәйкес 60В тұрақты ток 220-да 10 кА Icu...EN/IEC 60947-2 стандартына сәйкес 240В айнымалы ток 50/60Гц 12-де 36 кА Icu...EN/IEC 60947-2 стандартына сәйкес 60В айнымалы ток 50/60Гц 20 kA Icu 100 ... 133 В Айнымалы ток 50/60 Гц EN/IEC 60947-2 стандартына сәйкес |
| Қолдану санаты | EN 60947-2 стандартына сәйкес А санаты IEC 60947-2 сәйкес А санаты |
| Оқшаулау бойынша талаптарға сәйкестік | Иә EN 60898-1 стандартына сәйкес Иә EN 60947-2 стандартына сәйкес Иә, IEC 60898-1 сәйкес Иә, IEC 60947-2 сәйкес |
| Стандарттар | IEC 60947-2 EN 60947-2 EN 60898-1 IEC 60898-1 |
| Желі жиілігі | 50/60 Гц |
|---|---|
| Электромагниттік ажыратудың шегі | 8 x In +/- 20 % |
| Номиналды жұмыс ажырату қабілеті | 27 kA 75 % EN 60947-2 - 12 стандартына сәйкес...60 В Айнымалы ток 50/60 Гц EN 60947-2 - 220 стандартына сәйкес 7,5 kA 75%...240 В Айнымалы ток 50/60 Гц 27 kA 75 % IEC 60947-2 - 12 сәйкес...60 В Айнымалы ток 50/60 Гц 7,5 kA 75 % IEC 60947-2 - 220 сәйкес...240 В Айнымалы ток 50/60 Гц 15 kA 75 % IEC 60947-2 сәйкес - 100 ... 133В Айнымалы ток 50/60 Гц 15 kA 75 % EN 60947-2 - 100 ... 133V сәйкес Айнымалы ток 50/60 Гц 6000 A 100% EN 60898-1 - 230 В сәйкес Айнымалы ток 50/60 Гц 6000 A 100 % IEC 60898-1 - 230 В сәйкес Айнымалы ток 50/60 Гц 10 kA 100 % EN 60947-2 - 72 V тұрақты токқа сәйкес 10 kA 100 % IEC 60947-2 - 72 V тұрақты токқа сәйкес 15 kA 100 % EN 60947-2 - 12 стандартына сәйкес...60 В Тұрақты ток 15 kA 100 % IEC 60947-2 - 12 сәйкес...60 В Тұрақты ток |
| Шектеу сыныбы | 3 EN 60898-1 стандартына сәйкес 3 IEC 60898-1 сәйкес |
| [Ui] оқшаулаудың номиналды кернеуі | 500 миль Айнымалы ток 50/60 Гц EN 60947-2 стандартына сәйкес 500 миль Айнымалы ток 50/60 Гц IEC 60947-2 сәйкес |
| [Up] номиналды импульске төзімді | EN 60947-2 стандартына сәйкес 6 кВ IEC 60947-2 сәйкес 6 кВ |
| Байланыс орнының индикаторы | Иә |
| Басқару түрі | Басқару тетігі |
| Кернеудің болу индикаторы | Іске қосу индикаторы |
| Монтаждауды орындау | Стационарлық |
| Монтаждау тәсілі | DIN-рейка |
| Тарату блогының Г-мен үйлесімділігі | Жоғарғы немесе төменгі: Иә |
| Қадам 9 мм | 2 |
| Биіктігі | 85 mm |
| Ені | 18 mm |
| Тереңдігі | 78,5 mm |
| Таза салмақ | 0,215 kg |
| Түсі | Ақ |
| Механикалық тозуға төзімділік | 20000 циклдар |
| Электрлік тозуға төзімділік | 10000 циклдар |
| Қосылымдар – терминалдар | Бір терминал (Жоғарғы немесе төменгі) 1...25 mm2 қатты Бір терминал (Жоғарғы немесе төменгі) 1...16 mm2 икемді |
| Сымдарды тазалау ұзындығы | 14 mm for Жоғарғы немесе төменгі connection |
| Қатайту сәті | 2 Н·м Жоғарғы немесе төменгі |
| Жерге тұйықталудан қорғау | Жоқ |
| IP қорғау дәрежесі | IP20 conforming to IEC 60529 IP20 conforming to EN 60529 |
|---|---|
| Ластану дәрежесі | 3 EN 60947-2 стандартына сәйкес 3 IEC 60947-2 сәйкес |
| Асқын кернеу санаты | IV |
| Тропикалық жағдайларда жұмысқа дайындық | 2 IEC 60068-1 сәйкес |
| Салыстырмалы ылғалдылық | 55 °C температурада 95% |
| Теңіз деңгейінен биіктік | 0...2000 м |
| Қоршаған ортаның жұмыс температурасы | -35…70 °C |
| Сақтау кезіндегі қоршаған ортаның температурасы | -40…85 °C |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Schneider Electric |
| Корпус материалы | Пластик |
| Сымның максималды қимасы | 25 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 10000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 20000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -35 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 70 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Салмақ | 0.21 кг |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 10 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 6000 А |
| Полюстер саны | 1 д. (дана) |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | C |
| Модульдер саны | 1 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 18 мм |
- Бағасы: 3 965,22 ₸


