АВР-Б резервінің авариялық енгізу қалқаны-200-2- 1G-У3 2х200А 35кА 400В IP31 (схемасы 2-1 NXZM)

бастап 386 647 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:AVRB-20021-G-U3
Жіберу 06 сәуір 2026Жиынтықтың сипаттамасы
Резервтің авариялық енгізу қалқаны (АВР) АВР-Б-200-2- 1G-У3 электрмен жабдықтауды екі қуат көзі (негізгі және резервтік) арасында автоматты түрде ауыстыруға арналған.
Негізгі кірістегі кернеу төмендеген жағдайда РАҚ тұтынушылардың үздіксіз жұмысын қамтамасыз ете отырып, резервтік көзді (мысалы, генераторды) автоматты түрде қосады.
Жұмыс принципі- Қалыпты жұмыс режимі – жабдық негізгі көзден қуат алады.
- Авариялық режим – негізгі кірістегі кернеу төмендеген кезде құрылғы белгіленген уақыттан кейін резервтік қуат көзін қосады.
- Генераторды іске қосу – генераторды іске қосу үшін контактілер қамтамасыз етілген, ол АДБ-мен жұмыс істеу үшін контроллермен жабдықталуы тиіс.
- Қалыпты режимге оралу – негізгі кірістегі кернеу қалпына келтірілгенде, АВР уақыт өткеннен кейін қуатты автоматты түрде негізгі көзге ауыстырады.
Жиынтықтың құрамы
- Корпус – металл, ЩМП-6-0 (1200×750×300 мм) УХЛ3 IP31 IEK. Механикалық әсерлерден және ластанудан қорғауды қамтамасыз етеді.
- АВР – NXZM-250S/3B 200А 35кА 400В CHINT блогы, негізгі және резервтік қуат көздері арасында ауысуды қамтамасыз ететін автоматты қосқыш.
- Жұмыстың индикациясы – "жұмыс", "апат" режимдерінің жарықдиодты индикаторлары.
- Шиналар секциясы – сенімді қосылымды қамтамасыз ететін AD31T 3×30 мм алюминий шиналары.
- Нөлдік және жерге тұйықтау шиналары – алюминий АД31Т 3×30 мм, жиынтықта.
- Кабельдерді қосу – төменгі кіріс арқылы қамтамасыз етіледі.
- Қауіпсіздік – барлық ток өткізгіш бөлшектер оқшауланған және кездейсоқ жанасудан қорғалған.
Артықшылықтары
- Автоматты жұмыс режимі – қолмен басқаруды қажет етпейді.
- Генераторды қолдау – генераторды автоматты түрде қосуға және өшіруге арналған контактілер.
- Жоғары қуат – 200А дейінгі жүктемелерге арналған.
- Қысқа тұйықталудан қорғау – номиналды ажырату қабілеті 35кА.
- Ықшам орындалуы – барлық компоненттерді металл корпуста ыңғайлы орналастыру.
- Сенімділіктің жоғары дәрежесі – барлық компоненттер сертификатталған және қауіпсіздік талаптарына сәйкес келеді.
Қолданылу саласы
- Өнеркәсіптік кәсіпорындар.
- Кеңселік және әкімшілік ғимараттар.
- Тұрғын үй кешендері және жеке үйлер.
- Ауруханалар мен медициналық мекемелер.
- Сауда орталықтары мен қойма кешендері.
- Дизель-генераторлық қондырғылар (ДГҚ).
Монтаждау және пайдалану бойынша ұсынымдар
- Монтаждауды білікті маман орындауы тиіс.
- Орнату орны – жабық үй-жайларда (IP31 көшеде монтаждау үшін арналмаған).
- Температуралық режим – -25°C-тан +40°C-қа дейін (У3 климаттық орындалуы).
- Мерзімді тексеру – РАҚ жұмысын және генератордың іске қосу контактілерін тестілеу.
- Шаң мен ластанудан тазалау – жылына кемінде бір рет жүргізу ұсынылады.
Техникалық сипаттамалар
| Параметр | Мағынасы |
|---|---|
| Енгізулер саны | 2 |
| Тұтынушылар саны | 1 |
| Номиналды ток | 200А |
| Кернеу | 400В |
| Ажырату қабілеті | 35кА |
| Ғимарат | ШМП-6-0 (1200×750×300 мм) |
| Қорғау дәрежесі | IP31 |
| Жұмыс температурасы | -25°C...+40°C |
| Шиналар материалы | Алюминий АД31Т 3×30 мм |
| Кабельдерді қосу | Төменгі енгізу |
| Генератормен үйлесімділік | Иә, контроллермен |
Бұл РАҚ қалқаны авариялық жағдайларда қуат көздері арасында автоматты түрде ауысуды қамтамасыз ете отырып, электрмен жабдықтаудың сенімділігін қамтамасыз етеді.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Сертификатталған зауыттық корпустар және олардың коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда заманауи шешімдер мен сенімді және пайдалануға ыңғайлы аппаратура қолданылады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint Electrics |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 200 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 35 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Ауыстыру уақыты | 1 сек |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Жабдық түрі | Резервті автоматты түрде енгізу |
| Қалқанның түрі | АВР схемасы 2-1 моноблок |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1200 мм |
| Ені | 750 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Шамадан тыс жүктеме көрсеткіші | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы, Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -15 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Қосымша сипаттамалар | |
| Ажыратқыш түрі | NXZM |
- Бағасы: бастап386 647 ₸


