Шкаф распределительный силовой ШР11-73504-22У3 400А 50кА 400V IP31 (24FUх63А габ.0)

503 290 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHRS-117350422-U3
Жіберу 06 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
Таратушы қуат шкафы (ШР) электр энергиясын қабылдауға, таратуға және максималды жүктеме тогы 400 А дейінгі 400 В желілердегі шамадан тыс жүктеме токтары мен қысқа тұйықталудан шығатын желілерді қорғауға арналған. Өнеркәсіптік, әкімшілік және коммерциялық нысандарда, соның ішінде кәсіпорындарда, қоймаларда және өндірістік кешендерде қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Жабдық түрі | Шкаф |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 400 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 25 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 50 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 0 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 8 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Өндіруші | IEK |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1700 мм |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қорғаныс | |
| Сақтандырғыштың болуы | Иә |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| ажыратқыш | Иә |
| Ажыратқыш түрі | Жарылғыш |
| Дискінің орналасуы | Оң жақта |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -15 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 503 290 ₸

