Шам NLL-GX53-10-230-6,5 K 61 246 Навигатор

730,80 ₸
- Бар
- Коды:61246
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Navigator NLL-GX53 сериялы жарықдиодты энергияны үнемдейтін жалпы жарықтандыру шамдары GX53 розеткасы бар шамдардың барлық түрлерінде пайдалануға арналған. ·Жоғары тиімділік 85 лм/Вт. ·Сенімді Epistar жарықдиодтары (Тайвань). ·Жылуды тарататын пластик пен алюминий негізіндегі композиттік материалдан жасалған радиатор шамның қызмет ету мерзімін ұзартуға көмектеседі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кернеу | 230 В |
| Шамдардың қызмет ету мерзімі | 30000 сағат (сағ) |
| Қуат | 20 Вт |
| Жарқырау түсі | Бейтарап ақ |
| Максималды жұмыс кернеуі | 250 В |
| Минималды жұмыс кернеуі | 175 В |
| Жарықдиодты түс | Ақ |
| Максималды түсті температура | 4000 К |
| Жертөле | E27 |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Шамның пішіні | Алмұрт |
| Жертөле түрі | бұранда |
| Қыздыру шамының баламалы қуаты | 100 Вт |
| Жарқырау бұрышы | 180 град. |
| Минималды түсті температура | 3300 К |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Қаптамадағы саны | 1 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Диаметрі | 60 мм |
| Ұзындығы | 131 мм |
| Сәулеленудің сипаттамалары | |
| Жарық ағыны | 1800 лм |
- Бағасы: 730,80 ₸

