Жарықдиодты шам DPO 5032D 12W 4000K IP65 IEK қозғалыс сенсоры бар ақ шеңбер

6 643 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:LDPO1-5032D-12-4000-K01
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ДПО сериялы жарықдиодты шамдар шаң мен ылғалдың мөлшері жоғары тұрмыстық, қоғамдық және өндірістік жарықтандырулардың ішкі жарықтандыруына арналған. Шамның конструкциясы мен қолданылатын материалдар жоғары механикалық беріктікті және IP54 класы бойынша шаң мен ылғалдың енуінен қорғауды қамтамасыз етеді.
МЕМСТ Р МЭК 60598-1, МЕМСТ Р МЭК 60598-2-4-99 сәйкес келеді.
- Күңгірт диффузор жарқырататын әсерсіз біркелкі жарықты қамтамасыз етеді.
- Арматураны бөлшектеуді қажет етпейтін оңай орнату.
- Монтаждау жинағы жеткізу көлеміне кіреді.
- Вандалға қарсы соққыға төзімді корпус.
Техникалық сипаттамалар
| Қабырғаға монтаждау үшін жарамды | Иә |
| Аспалы монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Төбеге орнату үшін жарамды | Иә |
| Кіріктірілген монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Үстеме монтаждау үшін - бетіне | Иә |
| Жарық желілерін ұйымдастыру үшін қолайлы | Жоқ |
| Мониторы бар жұмыс орны үшін қолайлы | Жоқ |
| Шамның түрі | Жарық диоды. жарық көзі (LED) |
| Шамдардың - жарық көздерінің саны | - |
| Шамның негіз - ұстағышы | Басқалар |
| Корпус материалы | Пластик |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Плафон немесе шашыратқыш материалы | Опалдан жасалған пластик |
| Кернеу түрі | Айнымалы (AC) |
| Номиналды кернеу | 230 Жылы |
| Трансформатор-ПРА-трансформатордың іске қосқышының түрі | Жарықдиодты драйвер |
| Жиынтықта басқару блогы | Жоқ |
| Күңгірттеу функциясы жоқ | Иә |
| Жарықты бөлу | Симметриялық (-тер) |
| Жарық ағынының шығысы | Тікелей |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP54 |
| Қорғау сыныбы | II |
| Авариялық жарықтандыру үшін жарамды | Жоқ |
| Қозғалыс датчигімен | Жоқ |
| Қуаты бар шамдар үшін жарамды | - Сб |
| Жүйенің максималды қуаты | 15 Вт |
| Жарық ағыны | 1050 лм |
| Түс температурасы | 6500 К |
| Түс температурасы | 6500 К |
| Түстерді көрсету индексі - Ra | 70-79 (2А сыныбы) |
| Қуат коэффициенті | 0,5 |
| Қуат коэффициенті | 0,5 |
| Ені | 195.0 мм |
| Биіктігі немесе тереңдігі | 45.0 мм |
| Ұзындығы | 195 мм |
| Сыртқы диаметрі | 195 мм |
| Шамның түрі | Пластикалық шам |
| Шамның қуаты | 15 Вт |
| Реңктің немесе диффузордың түсі | Опал (-лар) |
| Диаметрі | 195 мм |
| Розеткамен бірге | Жоқ |
| Жарықтың түстілік санаты | Күндізгі суық >5300 К |
| Ток түрі | Айнымалы |
| Номин жиілігі | 50 Гц |
| Жұмыс температурасының диапазоны | -20…40 °C |
| Жұм кернеулерінің диапазоны | 200...240 Жылы |
| Арнайы қолдану | Басқалар |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жарықтандыру түрі | Шам |
| Шам түрі | Жалпы жарықтандыру |
| Пішін | Дөңгелек |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| шашыратқыш түрі | Опал |
| Жарқырау түсі | Бейтарап |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Корпус материалы | Пластик |
| Кернеу | 230 В |
| Қуат | 12 Вт |
| Шаңға төзімді қақпақ | Иә |
| IP қорғау дәрежесі | 65 |
| Қызмет мерзімі | 30000 сағат (сағ) |
| Жарық көзі | SMD жарықдиодты блок |
| шашыратқыштың материалы | Пластик |
| Жұмыс кернеуі (В) | 220-240 |
| Сәулеленудің сипаттамалары | |
| Жарық ағыны | 960 лм |
| Максималды түсті температура | 4000 К |
| Жарық ағынының пульсациясы | 5 % |
| Түс беру индексі, кем емес | 70 |
| Өлшемдері | |
| Биіктігі | 80 мм |
| Диаметрі | 180 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 45 град. |
- Бағасы: 6 643 ₸


