Автоматты ажыратқыш күштік GoPacT G400N 3Р 400A 50kA 3П3Т SE (реттелетін )

190 678,32 ₸
- Бар
- Коды:G40N3A400
Сипаттамасы
Жаңа GoPact сериясы — бұл электр энергиясын тарату кезінде қорғаныс функцияларын ұйымдастыруға арналған қолжетімді және сенімді шешімді қамтамасыз ететін арнайы әзірленген құйылған корпусты автоматты ажыратқыштар желісі.
GoPact жаңа желісі номиналды токтарда 800 А-ға дейін ұсынылған, әр түрлі типтегі ағытқыштармен жабдықталған, 70 кА-ға дейін ажырату қабілетіне ие және аксессуарлардың үлкен жиынтығына ие, бұл осы құрылғыларды азаматтық, коммерциялық және өндірістік нысандарда пайдалануға мүмкіндік береді. .
GoPacT автоматты ажыратқышы электр желілерін шамадан тыс жүктемелерден, қысқа тұйықталудан және басқа да төтенше жағдайлардан қорғауға арналған.
Ол өнеркәсіптік, коммерциялық және инфрақұрылымдық нысандарда қауіпсіз және сенімді электр қуатын өшіруді қамтамасыз етеді.
Жұмыс принципіАжыратқыш кіріктірілген термиялық және электромагниттік ағытпалар арқылы номиналды токтың асып кетуіне жауап береді:
- Термиялық босату – ұзақ уақыт шамадан тыс жүктеме кезінде іске қосылады, тізбекті бұзатын биметалл пластинаны қыздырады.
- Электромагниттік ажыратқыш – электромагниттің жұмысына байланысты қысқа тұйықталу кезінде желіні лезде өшіреді.
- Реттелетін механизм іске қосу шегін нақты жұмыс жағдайларына бейімдеуге мүмкіндік береді.
Артықшылықтары
✅ Жоғары ажырату қабілеті – 50кА, бұл ажыратқышты жоғары қысқа тұйықталу токтары жағдайында сенімді етеді.
✅ Реттелетін параметрлер – икемді бейімделу үшін триггер шектерін орнату.
✅ Ықшам өлшемдер – тарату қалқандарындағы кеңістікті оңтайлы пайдалану.
✅ Төзімділік – механикалық және электрлік тозуға төзімділік.
✅ Қауіпсіздік – IEC 60947 халықаралық стандарттарына сәйкестік.
Қолдану салалары
🔹 Өнеркәсіптік кәсіпорындар.
🔹 Сауда және бизнес орталықтары.
🔹 Электр станциялары және тарату қосалқы станциялары.
🔹 Инфрақұрылым объектілері (ауруханалар, көлік тораптары, ТКШ).
Монтаждау және пайдалану бойынша ұсынымдар
✔️ Өндірушінің нұсқауларына сәйкес орнатыңыз. ✔️ Өндірушінің нұсқауларына сәйкес орнатыңыз.
✔️ Монтаждау алдында контактілердің күйін және корпустың тұтастығын тексеріңіз.
✔️ Тұрақты техникалық қызмет көрсетуді жүзеге асырыңыз.
✔️ Ылғал мен шаңнан қорғауды қамтамасыз ету.
✔️ Жүктемеге байланысты іске қосу параметрлерін реттеңіз.
Schneider Electric өндірушісінің артықшылықтары
Schneider Electric – электр жабдықтарын ұсынатын жетекші әлемдік өндіруші:
🔹 Инновациялық технологиялар – электр жабдықтарын қорғау саласындағы озық шешімдер.
🔹 Сенімділік және сапа – өнімдер қатаң бақылаудан өтеді.
🔹 Кең ассортимент – электр желілерінің барлық түрлеріне арналған жабдық.
🔹 Энергия тиімділігі – құрылғылардың жұмысын оңтайландыру есебінен энергия тұтынуды азайту.
🔹 Жаһандық қолдау – бүкіл әлем бойынша сервистік орталықтар мен техникалық қолдау.
Schneider Electric компаниясының GoPacT автоматты ажыратқышы – бұл электр қондырғыларының бірқалыпты жұмыс істеуін қамтамасыз ететін сенімділік, қауіпсіздік және озық технологиялардың үйлесімі.
| Серия | GoPact MCCB |
|---|---|
| Өнім түрі | Автоматты ажыратқыш |
| Өнімнің атауы | GoPact MCCB 400 |
| Қолданылу саласы | Тарату |
| Полюстердің сипаттамасы | 3P |
| Қорғалған полюстердің сипаттамасы | 3d |
| [In] номиналды ток | 400 A 40 °C температурада |
| [Ue] номиналды жұмыс кернеуі | EN/IEC 60947-2 стандартына сәйкес 415В айнымалы ток 50/60Гц |
| Оқшаулау бойынша талаптарға сәйкестік | Иә EN/IEC 60947-2 стандартына сәйкес |
| Қолдану санаты | А санаты |
| [Icu] rated ultimate short-circuit breaking capacity | 50 kA Icu 380/415 В Айнымалы ток 50/60 Гц EN/IEC 60947-2 стандартына сәйкес 65 kA Icu 220/230 В Айнымалы ток 50/60 Гц EN/IEC 60947-2 стандартына сәйкес |
| Performance level | N 50 kA 380/415 В Айнымалы ток |
| Ағытқыштың атауы | TM-D |
| Ағытпа технологиясы | Термомагниттік |
| Басқару блогының қорғаныс функциялары | LI |
| Басқару түрі | Басқару тетігі |
| Circuit breaker mounting mode | Стационарлық |
| [Ui] оқшаулаудың номиналды кернеуі | 440 миль Айнымалы ток EN/IEC 60947-2 стандартына сәйкес |
|---|---|
| [Up] номиналды импульске төзімді | 8 кВ EN/IEC 60947-2 стандартына сәйкес |
| [Ics] rated service short-circuit breaking capacity | EN/IEC 60947-2 стандартына сәйкес 50 кА 380/415 В айнымалы ток 50/60 Гц EN/IEC 60947-2 стандартына сәйкес 65 кА 220/230 В айнымалы ток 50/60 Гц |
| Механикалық тозуға төзімділік | 15000 циклдар |
| Электрлік тозуға төзімділік | 5000 циклдар 415 жылы In |
| Бір полюстен бөлінетін қуат | 40 W |
| Монтаждау тәсілі | Артқы монтаждау панелі |
| Монтаждау ережесі | Көлденең және тігінен Flat on the back |
| Жоғарғы қосылыстар | Алдыңғы |
| Төменгі қосылыстар | Алдыңғы |
| Connection terminals | бұрандалы қысқыштар |
| Полюстер аралық қадам | 40 mm |
| Қорғау түрі | L : for шамадан тыс жүктемеден қорғау (жылулық) I : for қысқа тұйықталудан қорғау (электромагниттік) |
| Айырғыштың номиналды тогы | 400 A 40 °C температурада |
| Long-time pick-up adjustment type Ir (thermal protection) | Реттелетін |
| [Ir] long-time protection pick-up adjustment range | 0,7...1 x In |
| Long-time protection delay adjustment type tr | Бекітілген |
| Instantaneous protection pick-up adjustment type Ii | Бекітілген |
| [Ii] instantaneous protection pick-up adjustment range | 12 x In |
| Width (W) | 120 mm |
| Height (H) | 205 mm |
| Depth (D) | 105 mm |
| Таза салмақ | 3,5 kg |
| Түсі | Сұр (RAL 7035) |
| Стандарттар | KK/МЭК 60947-1 EN/IEC 60947-2 EN/IEC 60947-2 Annex H |
|---|---|
| Асқын кернеу санаты | III |
| Ластану дәрежесі | 3 IEC 60664-1 сәйкес |
| IP қорғау дәрежесі | IP20 conforming to IEC 60529 |
| Қоршаған ортаның температурасы | -20…55 °C |
| Сақтау кезіндегі қоршаған ортаның температурасы | -35…85 °C |
| Жұмыс биіктігі | жұмыс сипаттамалары бұзылмай 0...2000 м 2000...жұмыс сипаттамаларының нашарлауымен 5000 м |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Schneider Electric |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Минималды жұмыс температурасы | -20 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 55 град. |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 400 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 50000 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
- Бағасы: 190 678,32 ₸

