Тарату пункті ПР8501-1055-2- У3 80А 30/6кА 400В IP54 SE (8504-1608)

229 655 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:PTRS-850110552-U3
Жіберу 18 сәуір 2026Сипаттамасы
Тарату тармағы PR8504-1608-RESI9 400 В желілерінде электр энергиясын қабылдауға, таратуға және қорғауға арналған.
Электр қондырғыларын сенімді қорғауды және басқаруды қамтамасыз ете отырып, өнеркәсіптік, коммерциялық және тұрғын үйлерде қолданылады.
Жиынтықтауыштардың құрамы
- EasyPact EZC100H 3P 80A 30kA TM-D SE автоматты ажыратқышы – шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталудан қорғауды қамтамасыз етеді.
- ШНК 4х11 3L+PEN 125А таратуға арналған кросс-модуль – фазалар мен бейтараптарды ыңғайлы бөлуге арналған.
- 8 шығатын автоматты ажыратқыштар Resi9 3P 16A 6kA C SE – жеке жүктеме желілерін қорғау.
- Жерге тұйықтау шиналары және нөлдік шина – өткізгіштердің қауіпсіз қосылуын ұйымдастыру үшін.
- Кабельдік тығыздамалар – кабельдердің герметикалық кіруін қамтамасыз етеді.
- Барлық ток өткізгіштер мыс МЕМСТ – қосылымдардың сенімділігі мен ұзақ мерзімділігін арттырады.
Артықшылықтары
-
Жоғары сенімділік – Schneider Electric жабдығы шамадан тыс жүктемелерден және қысқа тұйықталудан қорғауды қамтамасыз етеді.
-
Ықшамдылық және монтаждаудың ыңғайлылығы – оңтайлы конструкция орнатуды жеңілдетеді.
-
Қауіпсіздік – қорғаныс класы IP54 шаң мен ылғалдың енуіне жол бермейді.
-
Әмбебаптылық – әр түрлі объектілерге (өнеркәсіп, ТКШ, коммерциялық ғимараттар) жарамды.
-
Стандарттарға сәйкестік – МЕМСТ және халықаралық талаптарға сәйкес орындалды.
Қолдану
-
Тұрғын үйлер мен коммерциялық ғимараттардағы электр қалқандары.
-
Өндірістік және қойма үй-жайлары.
-
Сауда және кеңсе орталықтары.
-
Инфрақұрылымдық объектілер.
Монтаждау және пайдалану бойынша ұсынымдар
-
Орнатуды PUE және өндірушінің нұсқауларына сәйкес орындаңыз.
-
Судың тікелей түсуіне жол бермей, қорғалған жерге орнатыңыз.
-
Қосылуды сертификатталған электр монтаждаушылармен орындау.
-
Тұрақты техникалық қызмет көрсетуді және контактілердің тығыздығын тексеруді жүзеге асырыңыз.
-
Әрбір тізбек элементі үшін номиналды ток жүктемелерінен аспау керек.
Техникалық сипаттамалар
| Параметр | Мағынасы |
|---|---|
| Номиналды кернеу | 400 Жылы |
| Номиналды ток | 80 А |
| Полюстер саны | 3 |
| Қорғау сыныбы | IP54 |
| Соққыға төзімділік | 30 ғА |
| Шығатын жолдардың саны | 8 |
| Шығатын желілердің автоматты ажыратқыштары | Resi9 3P 16А 6кА |
| Тарату шиналарының түрі | ШНК 4х11 3Л+ҚАЛАМ 125А |
| Ток өткізгіш бөліктердің материалы | Мыс МЕМСТ |
| Кіріспе автоматты ажыратқыш | EasyPact EZC100H 3P 80A 30kA TM-D SE |
| Кабельдік енгізулер | Тығыздамалар жиынтықта |
Schneider Electric жабдықтарының артықшылықтары
-
Қорғаудың жоғары деңгейі – автоматты ажыратқыштар мен шиналар әлемдік қауіпсіздік стандарттарына сәйкес келеді.
-
Энергия тиімділігі – жылудың азаюы, жұмыс ресурсының ұлғаюы.
-
Сенімділік және ұзақ мерзімділік – көптеген сынақтармен расталған.
-
Пайдаланудың қарапайымдылығы – модульдік конструкция элементтерді жылдам ауыстыруға мүмкіндік береді.
-
Үйлесімділік – басқа Schneider Electric шешімдерімен оңай біріктіріледі.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Нормативтік және жобалық құжаттамаға сәйкес әзірленген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | Тарату пункі |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 80 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 8 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 30 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 0 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 8 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 800 мм |
| Ені | 650 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы, Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Қосымша сипаттамалар | |
| Ажыратқыш түрі | EASYPACT/RESI9 |
- Бағасы: 229 655 ₸

