Желілік сүзгі СФ-05К 16А 5 орын 2P+PE/5м 3х1мм2 IEK

8 756 ₸
- Бар
- Коды:WFP10-16-05-05-N
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қымбат тұратын және сезімтал электр жабдықтарын желідегі кернеудің төмендеуінен және шамадан тыс жүктемелерден қорғайды (кеңсе жабдықтары, аудио-видео жабдықтары, тұрмыстық техника). Желілік сүзгіні пайдалану желіден уақтылы ажырату есебінен электр құрылғыларын пайдалану кезінде электр және өрт қауіпсіздігін арттыруға, желілердің кедергіден қорғалуын арттыруға мүмкіндік береді.
Артықшылықтары
- Шамадан тыс жүктемелерден қорғауға арналған термиялық ажыратқыш қалыпты желі жұмысы қалпына келтірілгенде автоматты түрде қосылады.
- Кіріктірілген варистор импульстік лақтырулардан қорғайды.
- Жүктеме қуатының асып кетуінен қорғау жүктеме артқан кезде барлық розеткалардың желіден ажыратылуын қамтамасыз етеді.
- Желі күйінің жарық индикаторы бар ажыратқыш (қосу/өшіру).
Техникалық сипаттамалар
| Желілік баудың ұзындығы, м | 3 |
| Қорғаныс контактісі бар розеткалардың саны | 5 |
| Номин ток, А | 16 |
| Жүктеменің максималды қуаты, Вт | 2200 |
| Қосу немесе Өшіру қосқышы - On немесе Off | Иә |
| Талсымның көлденең қимасы, мм2 | 1,0 |
| Түсі | Ақ |
| Желілік сүзгі | Иә |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Өңделмеген |
| Асқын кернеуден қорғау | Иә |
| Еуропалық стандарттағы розеткалар саны | 5 |
| Корпус нысаны | Тік бұрышты |
| Қақпақпен | Жоқ |
| Бұрылған орталық кірістіру | Иә |
| Орталық ендірменің бұрылу бұрышы | 45 |
| Розеткалардың жалпы саны | 5 |
| Беттің түрі | Күңгірт (-тер) |
| Номин жиілігі, Гц | 50 |
| Мөлдір | Жоқ |
| Жерге тұйықтау істікшесі бар розеткалар саны | 0 |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Термопластикалық |
| Номиналды кернеу | 230В АС |
| Максималды импульстік ток Iimp, кА | 5 |
| CE-пром қосқышы стандартының розеткалар саны | 0 |
| Басқа стандарттардың розеткалар саны | 0 |
| Материал | Пластик |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ұзартқыш түрі | Желілік сүзгі-ұзартқыш сым |
| Шығу розеткаларының саны | 5 д. (дана) |
| Ажыратқыш | Иә |
| Сымның ұзындығы | 3 м |
| Кіріс айыры | EURO |
| Шығыс розеткасы | Еуро |
| желі саны | 3 |
| Корпустың түсі | Ақ |
| өзек қимасы | 1 шаршы мм |
| Жерге қосу | Иә |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Жоқ |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қорғаныс перделері | Жоқ |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Кернеу | 230 В |
| Номиналды ток | 16 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Жүктеме қуаты | 2200 Вт |
- Бағасы: 8 756 ₸


