TITAN 5 корпусы металл ШМП-100.60.40 УХЛ1 IP66 IEK

211 610 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:TI5-10-N-100-060-040-66
Жіберу 13 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тот баспайтын болаттан жасалған TITAN 5 SHMP корпустары электротехникалық шешімдерді - тамақ, химия өнеркәсібі, фармацевтика және медициналық мекемелердегі агрессивті жұмыс жағдайларына арналған өнеркәсіптік автоматтандыру панельдерін жүзеге асыруға мүмкіндік береді.
Корпустар AISI 304 және AISI 316 маркалы жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Сыртқы әсерлерге және қолайсыз факторларға төзімділік - IP66 қорғаныс дәрежесі, UHL1 көше өнімділігі.
- Тот баспайтын болат AISI 304 / AISI 316 қоршаған ортаның агрессивті жағдайларында, химия және тамақ өнеркәсібінде коррозияға төзімділіктің жоғарылауына кепілдік береді.
- Гигиеналық сертификат өнімнің белгілі бір партиясына сұраныс бойынша беріледі.
Техникалық сипаттамалар
|
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 66 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 800 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1.5 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 1.5 мм |
| Салмақ | 26.5 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Бүйір қабырғалары | Алынбайтын |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Вандалға қарсы корпус | Иә |
| Техникалық сипаттамалар | |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат AISI 316 |
- Бағасы: 211 610 ₸

