Тарату пункті ЩР1124-2244-В 25А 6/4.5кА 400/230В IP31 (ЩСВ-2)

55 600 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHRS-11242244-V
Жіберу 05 сәуір 2026Сипаттамасы
ЩР1124-2244-В тарату пункті электр энергиясын қабылдауға, таратуға және номиналды кернеуі 400/230 В бір фазалы және үш фазалы желілердегі электр тізбектерін шамадан тыс жүктемелерден және қысқа тұйықталудан қорғауға арналған.
Электр энергиясын қауіпсіз және ыңғайлы таратуды ұйымдастыру талап етілетін тұрғын үй, әкімшілік және өнеркәсіптік ғимараттарда қолданылады.
Жұмыс принципі
- Тармақ автоматты ажыратқыштар арқылы шығатын желілер арасында кіріс автоматты ажыратқыштан келетін қоректі бөледі.
- Шамадан тыс жүктеме немесе қысқа тұйықталу орын алған жағдайда, сәйкес ажыратқыш жабдық пен сымдардың зақымдалуын болдырмай, тізбекті бұзады.
- Сондай-ақ, тәуелсіз босату арқылы қашықтан ажырату мүмкіндігі қарастырылған.
Құрамдас бөліктер
- Металл корпус ЩРн-24 (өлшемдері 395х310х120 мм, қорғаныс дәрежесі IP31, IEK) шаңнан және механикалық зақымданудан сенімді қорғанысты қамтамасыз етеді.
- Кіріспе аппарат
-
Автоматты ажыратқыш ВА47-60M 3Р 25А 6кА C (KARAT IEK) – шамадан тыс жүктемеден және қысқа тұйықталудан қорғайды.
-
Тәуелсіз ағытқыш РН47-60М – кіріспе автоматын қашықтықтан ажыратуға арналған.
-
Автоматты ажыратқыштар ВА47-29 3Р 4.5кА C KARAT IEK (4 дана.) – үш фазалы тұтынушыларды қорғау.
-
Автоматты ажыратқыштар ВА47-29 1Р 4.5кА C KARAT IEK (4 дана.) – бір фазалы тұтынушыларды қорғау.
-
АВДТ32 С16 30мА А типті IEK дифференциалдық токтың автоматты ажыратқыштары жоқ.
-
Нөлдік және жерге тұйықтау шиналары – нөлдік және жерге тұйықтау өткізгіштерінің ыңғайлы қосылуын қамтамасыз етеді.
-
ШНК кросс-модульді тарату – шығатын тізбектердің сымдарын жеңілдетеді.
-
Мыс тарату шинасы 63А – ток өткізетін бөлшектердің сенімді қосылуын қамтамасыз етеді.
-
Мыс өткізгіштер МЕМСТ – сенімді қосылыстың және жүйенің беріктігінің кепілі.
-
Кабельдік тығыздамалар – енгізілетін кабельдерді механикалық зақымданудан қорғайды.
-
Жалаңаш ток өткізгіш бөлшектердің болмауы – пайдалану қауіпсіздігін арттырады.
Артықшылықтары
- Шамадан тыс жүктемелерден және қысқа тұйықталудан қорғаудың жоғары дәрежесі.
- Ықшам өлшемдер және ыңғайлы орнату.
- Кіріспе автоматын қашықтан өшіру мүмкіндігі.
- IEK-тен сенімді компоненттер.
- Пайдалану және техникалық қызмет көрсету оңай.
Қолданылу саласы
Жылы пайдаланылады:
-
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде.
-
Жеке үйлер мен коттедждер.
-
Әкімшілік ғимараттарда.
-
Шағын өнеркәсіптік объектілерде.
Монтаждау және пайдалану бойынша ұсынымдар
-
Монтаждау
-
Жұмыс температурасы -5°С-тан +40°С-қа дейінгі құрғақ үй-жайларда орнату.
-
Корпусты бекіту тегіс, тік жерде орындалуы тиіс.
-
Кабельдерді қосуды электр схемасына сәйкес орындау.
-
Сенімді жерге тұйықтауды қамтамасыз ету.
-
-
Пайдалану
-
Контактілердің керілуін мерзімді түрде тексеріп отырыңыз.
-
Элементтердің қызып кетпеуін қадағалау.
-
Корпусты механикалық зақымдануларға тексеруді жүргізу.
-
Техникалық сипаттамалар
| Параметр | Мағынасы |
|---|---|
| Номиналды кернеу | 400/230 Жылы |
| Номиналды кіріс тогы | 25 А |
| Кіріспе автомат | ВА47-60М 3Р 25А 6кА С |
| Кететін автоматтар саны | 8 (4 үш фазалы, 4 бір фазалы) |
| Шығатын желілердің номиналды тогы | 16-25 А |
| Коммутациялық қабілет | 4.5-6 ғА |
| Тарату шинасы | Мыс 63А |
| Ғимарат | Металл, IP31 |
| Габариттік өлшемдер | 395х310х120 мм |
| Жұмыс температурасы | -5°С ... +40°С |
| Жиынтықтылық | Тығыздамалар, шиналар, өткізгіштер |
ЩР1124-2244-В – бұл қорғаудың жоғары деңгейімен және пайдаланудың қарапайымдылығымен электр энергиясын таратуға арналған сенімді шешім.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | қалқан |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 25 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 5 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 5 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 6 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 4 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 4 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Модульдердің есептік саны | 24 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 395 мм |
| Ені | 310 мм |
| Тереңдігі | 120 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы, Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Қосымша сипаттамалар | |
| Ажыратқыш түрі | ВА47-60/ВА47-29 |
- Бағасы: 55 600 ₸



