Тарату пункті ЩР1124-2370-НД 32А 6кА 400/230В IP31 IEK (ЩРС)

61 550 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHRS-11242370-ND
Жіберу 04 сәуір 2026Компаниядан ЩР11 тарату пункттері 380 Вольт — бұл 400В 50Гц дейінгі желілерде электр энергиясын енгізуге және таратуға арналған сенімді құрылғылар.
ЩР11 тұрғын үй және коммерциялық ғимараттарды, сондай-ақ өнеркәсіптік нысандарды қоса алғанда, әртүрлі салаларда кеңінен қолданылады.
Олар электр желісінің сенімді және қауіпсіз жұмысын қамтамасыз ете отырып, электр энергиясын енгізуге және таратуға арналған.
ЩР11 артықшылықтары:
- Технологиялылығы және құрастырудың қарапайымдылығы: Құрылғыларды монтаждау және қосу оңай, бұл монтаждау процесін айтарлықтай жеңілдетеді.
- Электр қауіпсіздігі: ЩР11 қауіпсіздіктің жоғары стандарттарына сәйкес келеді, бұл оларды кез келген жағдайда пайдалану үшін сенімді етеді.
- Үнемділік: ЩР11 үнемді шешім болып табылады - өйткені олар төзімді, сенімді және жиі техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейді.
- "Д" индексі бар ЩР11 диф орнатылған шығыс желілерде қорғанысты қамтамасыз етеді. электр тогының соғуынан, өрттен автоматтар арқылы.
- Сыртқы әсерлерден қорғау: Корпустың қорғаныс деңгейі IP31 шаң мен су тамшыларынан қорғайды, бұл құрылғыны үй ішінде пайдалануды қауіпсіз етеді.
ЩР11 қолдану:
-
Тұрғын ғимараттар:
Көп пәтерлі үйлер мен жеке коттедждерде электр энергиясын тарату үшін қолданылады. -
Өнеркәсіптік объектілер:
Өндірістік цехтарда, қоймаларда, шеберханаларда және өнеркәсіптік мақсаттағы басқа да объектілерде орнатылады. -
Коммерциялық объектілер:
Кеңселерде, сауда орталықтарында, дүкендерде, мейрамханаларда және басқа да қоғамдық орындарда қолданылады. -
Азаматтық және инфрақұрылымдық объектілер:
Ауруханаларда, мектептерде, әкімшілік ғимараттарда, көлік инфрақұрылымы нысандарында кеңінен қолданылады. -
Уақытша құрылыстар:
Орнату және бөлшектеудің қарапайымдылығына байланысты құрылыс алаңдарында, сауда көрмелерінде және басқа да уақытша нысандарда пайдалануға жарамды. -
Энергетикалық жүйелер:
Тұтынушыларға электр энергиясын сенімді және қауіпсіз жеткізуді қамтамасыз ету үшін тарату желілерінде қолданылады.
Жиынтықтың сипаттамасы
Кіріспе мыс кабельдің ұсынылатын қимасы 5х16 мм артық емес;
ЩР11 металл аспалы корпуста жасалған ЩРн-24 (395х310х120мм) IP31 ИК;
Кіріспе бөлім:
- 400В қуат көзін 1QS желісіне қосыңыз: Жүктеме қосқышы ІШ-32 3Р 32А IEK;
- N өткізгішті схемаға сәйкес қосыңыз: нөлдік шина;
- Қайта өткізгішті схемаға сәйкес қосыңыз: жерге тұйықтау шинасы;
Кететіндер секциясы
- Автоматты ажыратқыш диф.ток АВДТ32 С25 30мА А типті IEK - 7 дана;
- Жалғастырушы тоқ өткізгіш шинасы 63А;
- Ток өткізгіштер: мыс МЕМСТ;
- Жиынтықта кететіндерге арналған N/PE шиналары;
Кабельді тығыздамалар жиынтықта;
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Зауыттық IEK корпусы және оның коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары, мырышталған монтаждау бұйымдары, жоғары сапалы зауыттық кескіндеме.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда сенімді және ыңғайлы заманауи аппаратура қолданылды.
- ТЖҚ дифф. адамның электр тоғымен зақымдануының алдын алу үшін шығатын желілерді қорғаумен жабдықталады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | қалқан |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 32 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 4 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 4 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 6 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 7 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Модульдердің есептік саны | 24 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 395 мм |
| Ені | 310 мм |
| Тереңдігі | 120 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы, Негіз арқылы |
| ажыратқыш | Иә |
| Ажыратқыш түрі | Жарылғыш |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 61 550 ₸

