Автоматты өшіру NXM-1600H/3P 1250A 70kA реттегіші бар. босату

569 561,60 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:844312
Жіберу 18 сәуір 2026Серия
NXM(S)
Полюстер саны
3
Қорғау дәрежесі (IP)
IP30
Габариттік және орнату өлшемдері (ШхВхГ), мм
182x270x165
Номиналды ток, А
630
Оқшаулаудың номиналды кернеуі, В
1 000
Деректерді тасымалдау функциясы
Жоқ
Шамадан тыс жүктемені босату қондырғысының диапазоны, А
630...630
Қоршаған ортаның ластану дәрежесі
3
Номиналды ажырату қабілеті, кА
50
Механикалық тозуға төзімділік, циклдар
8 000
Ағытпа түрі
Термомагниттік
Электрлік тозуға төзімділік, циклдар
5 000
Стандарттар
МЭК/KZ 60947.2
Токтың түрі
Айнымалы ток (AC)
Қоршаған ортаның жұмыс температурасы, °C
-35 ... +70
Қысқа тұйықталу ажыратқышының іске қосылуын кідіріссіз реттеу диапазоны, А
7560…7560
Номиналды кернеу, В
690
Дистрибьютор үшін кепілдік мерзімі, жеткізілген күннен бастап айлар
30
Соңғы тұтынушы үшін кепілдік мерзімі, сатылған күннен бастап айлар
24-тен артық емес
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint |
| Өндіруші ел | Қытай |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| IP қорғау дәрежесі | 30 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 10000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 20000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -35 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 70 град. |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Қызмет мерзімі | 10 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 20 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 25000 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Іске қосу уақыты | 0.1 мс |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 90 мм |
| Биіктігі | 130 мм |
| Ені | 76 мм |
- Бағасы: 569 561,60 ₸

