NJDC-17/2ZS , JZX-22F/(D) және JSZ6 үшін CZY08B-01 қуат розеткасы. 2 құр. 5А (R)

979,20 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:285978
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Серия
NJDC-17 Керек-жарақтар
Габариттік және орнату өлшемдері (ШхВхГ), мм
63x30,5x26
Қосылу түрі
Штепсельдік қосқыш
Түйреуіштер (түйреуіштер) саны
8
Релемен үйлесімділік
NJDC-17/2ZS, JZX-22F/(D), JSZ6
Монтаждау тәсілі
Тікелей орнату
Сертификат нөмірі
ЕАЭО KK С-CN.НА46.В.03890/22
Дистрибьютор үшін кепілдік мерзімі, жеткізілген күннен бастап айлар
24
Соңғы тұтынушы үшін кепілдік мерзімі, сатылған күннен бастап айлар
18-ден артық емес
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint Electrics |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ажыратылатын түйіспе саны | 4 д. (дана) |
| Жабылатын контактілер саны | 4 д. (дана) |
| Ауыстырып қосушы түйіспе саны | 4 д. (дана) |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 1.5 шаршы мм |
| Корпус материалы | Пластик |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 31 мм |
| Биіктігі | 30 мм |
| Ені | 72 мм |
- Бағасы: 979,20 ₸

