Негізі IEK 200 мм HDZ лоток қақпағы

10 904 ₸/м
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLP1K-200-3-M-HDZ
Жіберу 06 шілде 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
IEK металл астауларына арналған қақпақтар кәбілдік трассаны механикалық зақымданулардан, сыртқы климаттық әсер етуден және рұқсат етілмеген қол жеткізуден қорғауға арналған.
Бұйымдар 3 және 5 сериялы ESCA табақшаларымен, LESTA сатылы науаларымен және NESTA сымды науаларымен толықтай үйлесімді.

БАСҚА ДА ТАСЫМАЛ
- Қақпақтарда оларды қосымша бекіткіштерсіз жай басу арқылы қорапқа ысырмалауға мүмкіндік беретін арнайы профилі бар.
- Қақпақтағы құлып оған кабельдік трассаны тік монтаждаған кезде берік ұстауға мүмкіндік береді.
- Телескопиялық қосылыстардың болуы жерге қосудың үздіксіз контурын қамтамасыз етуге мүмкіндік береді.
- М5х8 бұрандалы қақпақтарды бұрандалы тесікке қосымша бекіту қақпақтарды өзара және науаға берік бекітуді қамтамасыз етуі тиіс.
Техникалық сипаттамалары
| Ені. мм | 200 |
| Баспалдақ науасына жарамды | Иә |
| Беттің қорғаныш жабындысы | Ыстықтай батыру әдісімен жабу |
| Монтаждық ені, мм | 200 |
| Материал | Болат |
| Материалдың қалыңдығы, мм | 0.80 |
| Кабель-арна үшін жарамды | Жоқ |
| Сым науасына жарамды | Иә |
| Түсі | Ашық-сұр |
| Бекіту тәсілі немесе түрі | Ілгекке ілінген |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Қара болат |
| Ұзындығы мм | 3000 |
| Биіктігі мм | 15 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүйе түрі | Қақпақ |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Биіктігі | 15 мм |
| Ені | 200 мм |
| Қалыңдығы | 1 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Мырыштау түрі | HDZ ыстық мырышталған болат |
- Бағасы: 10 904 ₸/м

