Науа негізінің қаптамасы 200 мм IEK

667 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLP1S-PSOL-200
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Негіздегі төсем тегіс емес кесу сызықтарын жабу үшін немесе науаның түбіндегі түйіспелерді нығайту үшін қолданылады.
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 20 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
Техникалық сипаттамалар
| Үлгі немесе орындау | Бойлық қосқыш (пластина) |
| Ұзындығы, мм | 200 |
| Беттің қорғаныш жабыны | EV000253 |
| Биіктігі, мм науа үшін жарамды | 35...110 |
| Баспалдақ науасы үшін жарамды | Жоқ |
| Сым сым науасы үшін жарамды, мм | - |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Мырышталған болат |
| Көкжиек-айналмалы немесе топсалы | Иә |
| Қосылу түрі | Бұрандалы қосқыш |
| Тізбектің тұтастығын қамтамасыз ету үшін жарамды | Иә |
| Ені, мм науа үшін жарамды | 200 |
| Материал | Болат |
| Кабель-арна үшін жарамды | Жоқ |
| Сым науасы үшін қолайлы | Жоқ |
| Тігінен-айналмалы немесе топсалы | Иә |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүйе түрі | Орнату қорабы |
| Құрылыс түрі | Перфорацияланған |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Биіктігі | 80 мм |
| Ені | 300 мм |
| Қалыңдығы | 0.8 мм |
- Бағасы: 667 ₸

