Науа қақпағына арналған төсем 200 IEK

1 322 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLP1S-NK-200
Жіберу 18 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Қақпақ тақтасы біркелкі емес кесу сызықтарын жабу немесе буындарды нығайту үшін қолданылады.
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 20 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
Техникалық сипаттамалар
| Үлгі немесе орындау | Қақпақтың түйіскен жеріне төсеу |
| Ені, мм | 203 |
| Ұзындығы, мм | 100 |
| Беттің қорғаныш жабыны | EV000253 |
| Коррозияға төзімділік сыныбы | 2 |
| Түсі | Ашық сұр |
| Баспалдақ науасы үшін жарамды | Иә |
| Мырыш жабынының қалыңдығы, мкм | 10 |
| Сым науасы үшін қолайлы | Иә |
| Ені, мм науа үшін жарамды | 200 |
| Кабель-арна үшін жарамды | Жоқ |
| Салмағы, кг | 0,15 |
| Сым сым науасы үшін жарамды, мм | - |
| RAL түсінің нөмірі | 7047 |
| Металдың қалыңдығы, мм | 0,8 |
| Монтаждау температурасы, °C | -50...40 |
| Биіктігі, мм науа үшін жарамды | - |
| Биіктігі, мм | 16 |
| Көкжиек-айналмалы немесе топсалы | Жоқ |
| Материал | Болат |
| Қосылу түрі | Шертілетін |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Мырышталған болат |
| Тізбектің тұтастығын қамтамасыз ету үшін жарамды | Иә |
| Тігінен-айналмалы немесе топсалы | Жоқ |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүйе түрі | Орнату қорабы |
| Құрылыс түрі | Перфорацияланған |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Биіктігі | 80 мм |
| Ені | 300 мм |
| Қалыңдығы | 0.8 мм |
- Бағасы: 1 322 ₸

