IEK лоток қақпағына арналған жапсырма жапсырма 200 мм

1 322 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLP1S-NK-200
Жіберу 25 маусым 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Қақпаққа жапсырма кесіндінің тегіс емес сызықтарын жабу немесе түйісу орындарын күшейту үшін қолданылады.
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, жыл | 20 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
Техникалық сипаттамалары
| Модель немесе орындау | Қақпақтың түйіскен жеріне жапсырма |
| Ені. мм | 203 |
| Ұзындығы мм | 100 |
| Беттің қорғаныш жабындысы | EV000253 |
| Коррозияға төзімділік сыныбы | 2 |
| Түсі | Ашық-сұр |
| Баспалдақ науасына жарамды | Иә |
| Мырыш жабындысының қалыңдығы, мкм | 10 |
| Сым науасына жарамды | Иә |
| Ені науа үшін жарайды. мм | 200 |
| Кабель-арна үшін жарамды | Жоқ |
| Таразы. кг | 0,15 |
| Сым лоток сымына арналған, мм | - |
| RAL түсінің нөмірі | 7047 |
| Металдың қалыңдығы, мм | 0,8 |
| Монтаждық температура, °C | -50...40 |
| Сөреге биіктігі жоғары. мм | - |
| Биіктігі мм | 16 |
| Көлденең-бұрылыс немесе топсалы | Жоқ |
| Материал | Болат |
| Қосу түрі | Жеңілдетілген |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Мырышталған болат |
| Тізбектің тұтастығын қамтамасыз етуге келеді | Иә |
| Тік-бұрылатын немесе топсалы | Жоқ |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүйе түрі | Орнату қорабы |
| Құрылыс түрі | Перфорацияланған |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Биіктігі | 80 мм |
| Ені | 300 мм |
| Қалыңдығы | 0.8 мм |
- Бағасы: 1 322 ₸

