ESCA Бұрылу 90град 100х200мм HDZ IEK

17 078 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLP2P-100-200-M-HDZ
Жіберу 18 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
90° бұрылыс кабельдік трассаның 90° көлденең бұрылысын ұйымдастыруға қызмет етеді. Бұл аксессуар қақпақпен бірге жеткізіледі.
HDZ - мырыш балқымасына бұйымдарды батыру арқылы жағылатын мырыш жабыны бар болаттан жасалған бұйымдар.
Техникалық сипаттамалар
| Кабельдік астаудың ені, мм | 200 |
| Биіктігі, мм | 100 |
| Тармақталу ені, мм | 200 |
| Материал | Болат |
| Монтаждау үшін негіздегі перфорация | Жоқ |
| Бағытты өзгерту | Көлденең (-тер) |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Мырышталған болат |
| Салмағы, кг | 1,25 |
| Түсі | Ашық сұр |
| Беттің қорғаныш жабыны | Ыстық батыру әдісімен қаптау |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Мырыш жабынының қалыңдығы, мкм | 55 |
| Ауытқу - бұрыш | 90 |
| Тізбектің тұтастығын қамтамасыз ету үшін жарамды | Жоқ |
| Перфорацияланған бүйір қабырғасы | Жоқ |
| Металдың қалыңдығы, мм | 0.8 |
| Климаттық орындалуы | У1, ХЛ1, УХЛ1, УХЛ5, ОМ1 |
| Тот баспайтын болаттан жасалған оюланған | Жоқ |
| Үлгі немесе орындау | Біріктірілген қосқыш |
| Пайдалану температурасы, °C | -50...40 |
| Ені, мм | 200 |
| Ұзындығы, мм | 350 |
| RAL түсінің нөмірі | 7047 |
| Үлкен алшақтықтар үшін орындау-күшейтілген | Жоқ |
| Монтаждау температурасы, °C | -50...40 |
| Коррозияға төзімділік сыныбы | 6 |
| Кабельдік астаудың биіктігі, мм | 100 |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі: | 20 |
| Кепілдік мерзімі, жыл: | 3 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 100 мм |
| Ені | 200 мм |
| Қалыңдығы | 0.8 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Орнату нұсқасы | Қабырғалық |
| Кабельдік науаға арналған керек-жарақтардың түрлері | 90 градусқа бұрылыстар. көлденең |
| Мырыштау түрі | Мырышталған болат |
| Жүйе түрі | 90 градусқа бұрылыстар. көлденең |
- Бағасы: 17 078 ₸

