Қуат кабелі АВВГнг 3х6+1х4мм2 0.66/1кВ МЕМСТ КЭК

360 ₸/м
- Бар
- Коды:AVVGNG-4-006-004-KEK
Кабельдің мақсаты
АВВГнг 3х6+1х4 мм2 күштік кабелі кернеуі 1 кВ (0.66/1 кВ) дейінгі және жиілігі 50 Гц стационарлық қондырғыларда электр энергиясын беруге және таратуға арналған.
Өнеркәсіптік ғимараттарда да, тұрғын үйлерде де қолданылады.
Мыналардан тұрады:
-
әрқайсысы 6 мм2 болатын 3 фазалық өзек
-
әрқайсысы 4 мм2 1 нөлдік өзек
✅ Артықшылықтары
-
Жанбайтындық (нг) — бір рет төсеу кезінде жануды таратпайды.
-
Механикалық жүктемелерге төзімділік.
-
Алюминий өзектерінің арқасында орнатудың қарапайымдылығы (салмағы аз).
-
Төзімділік — 30 жылға дейін қызмет ету мерзімі.
-
МЕМСТ сәйкестігі — сапа мен сенімділік кепілі.
🏭 Қолданылу саласы
-
Тұрғын және қоғамдық ғимараттарды электрмен жабдықтау.
-
Өнеркәсіптік объектілер.
-
Тарату қалқандарын қосу.
-
Кабельдік науаларға, құбырларға, шахталарға төсеу.
-
Құрғақ және ылғалды үй-жайларда, ашық ауада монтаждау (УК-дан қорғау кезінде).
🔩 Монтаждау бойынша ұсыныстар
-
Монтаждау температурасы: -15 °C төмен емес.
-
Ең аз иілу радиусы: кабельдің кемінде 10 диаметрі.
-
Бумаларда, кабельдік науаларда, құбырларда және қораптарда төсеуге рұқсат етіледі.
-
Қорғаныссыз жерасты төсемдері үшін ұсынылмайды.
-
Алюминийдің тотығуын болдырмау үшін жалғау кезінде ұштықтарды/гильзаларды пайдалану.
-
ЭҚЕ ережелерін (Электр қондырғыларын орнату ережелерін) сақтау.
🧪 Техникалық сипаттамалар
| Параметр | Мағынасы |
|---|---|
| Кабель түрі | АВГНГ |
| Тұрғын үйлер саны | 3 қуатты + 1 нөлдік |
| Тұрғын үйлердің қимасы | 3×6 мм2 + 1×4 мм2 |
| Материал өмір сүрді | Алюминий |
| Тамырларды оқшаулау | ПВХ пластикаты (поливинилхлорид) |
| Қабық | ПВХ пластикаты (жанбайтын, индексі "нг") |
| Номиналды кернеу | 0,66/1 шаршы |
| Номиналды қуат | ≈ 13.8–15.5 кВТ (3 фазалы қосылу кезінде) |
| Номиналды ток | 34-39 А (төсеу шарттарына байланысты) |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Пайдалану температурасы | -50 °C-тан +50 °C-қа дейін |
| Өзектердің максималды температурасы | +70 °C (рұқсат етілген), +160 °C (қысқа тұйықталу кезінде) |
| Кабельмен ұсталатын ҚТ тогы | 1.1–1.3 ғА дейін (ҚТ ұзақтығына байланысты) |
| Кабельдің сыртқы диаметрі | ≈ 14-16 мм |
| Кабельдің салмағы | ~260-300 кг/км |
| Иілудің ең аз радиусы | 10×D ≈ 140-160 мм |
| Климаттық орындалуы | ӨЖЛ, МЕМСТ бойынша 1 санат |
| Қызмет ету мерзімі | 30 жасқа дейін |
| Стандарт | МЕМСТ 31996-2012, МЕМСТ 16442-80 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Сым түрі | Күш |
| Кабель құрылымы | Қатты |
| қаптама | Шығанақ |
| Кабель маркасы | АВГНГ |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| желі саны | 4 |
| сіңірді көлденең кесу | 6 шаршы мм |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Оқшаулау материалы | Поливинилхлорид |
| Сыртқы қабықтың түрі | Төмен жанғыштық |
| Қабық материалы | Поливинилхлоридті пластикат |
| Оқшаулау түсі | Қара |
| тоқ өткізгіштің материалы | Алюминий |
| Электрлік сипаттамалары | |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 1000 В |
- Бағасы: 360 ₸/м

