Тарату шкафы ВРУ1-50-00 2х400А 50кА 400В FU IP31 (10 топ) (РУ)

386 540 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:VRUS-15000
Жіберу 06 сәуір 2026Сипаттамасы
ВРУ1-50-00 тарату шкафы кернеуі 400 В үш фазалы желілерде электр энергиясын қабылдауға, таратуға және қорғауға арналған.
Ол өнеркәсіптік, әкімшілік және тұрғын үй ғимараттарында тұтынушылардың жекелеген топтарын электрмен жабдықтауды басқару және шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталудан қорғау үшін қолданылады.
Жұмыс принципі
ВРУ1-50-00 электр энергиясын шиналар секцияларына қосылған кіріс кабельдері арқылы қабылдайды.
Содан кейін электр энергиясы шамадан тыс жүктемелерден және қысқа тұйықталудан қорғауды қамтамасыз ететін сақтандырғыштар арқылы шығатын желілер арасында бөлінеді.
Жиынтықтауыштардың құрамы
-
Ғимарат: металл едендік шкаф ШМП-16.8.4-0 (1600х800х400 мм) УХЛ3 IP31 IEK
-
Ірге: 10 см
-
Шиналық секциялар: АД 31Т 4х40 мм алюминийден жасалған шиналардың екі секциясы
-
Кететін топтар:
-
Сақтандырғыштың балқымалы қондырмасы RT36-1-250 габариті 1 – 4 топтар
-
Сақтандырғыштың балқымалы қондырмасы RT36-0-160 габариті 0 – 6 топ
-
-
Кіріспе кабельдерді қосу: шиналар секцияларына болтты жалғау
-
Нөлдік және жерге тұйықтау шиналары: АД 31Т 4х40 мм
-
Кабельдерді жеткізу: төменгі
Артықшылықтары
-
Шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталудан қорғаудың жоғары деңгейі
-
Ықшамдылық және монтаждаудың ыңғайлылығы
-
Тұрақты жұмысты қамтамасыз ететін сенімді сақтандырғыштар
-
Механикалық зақымға төзімділікті қамтамасыз ететін IP31 қорғанысы бар металл корпус
-
Бұрандалы қосылым арқылы қосылудың ыңғайлылығы
Қолданылу саласы
-
Өнеркәсіптік кәсіпорындар
-
Тұрғын және әкімшілік ғимараттар
-
Инфрақұрылым объектілері
-
Сауда және кеңсе орталықтары
Монтаждау және пайдалану бойынша ұсынымдар
-
Құрғақ, желдетілетін бөлмелерде орнату
-
Қосылу кезінде ЭҚЕ талаптарын сақтау
-
Сақтандырғыштар мен контактілердің күйін жүйелі түрде тексеру
-
Техникалық қызмет көрсету үшін шкафқа ыңғайлы қол жеткізуді қамтамасыз етіңіз
-
Профилактикалық қызмет көрсетуді жылына кемінде бір рет жүргізу
Техникалық сипаттамалар
| Мінездеме | Мағынасы |
|---|---|
| Номиналды кернеу | 400 Жылы |
| Номиналды кіріс тогы | 2х400 А |
| Шекті ток жүктемесі | 50 ғА |
| Кететін топтардың саны | 8 |
| Корпус түрі | ШМП-16.8.4-0 |
| Корпустың габариттері (ВхШхГ) | 1600х800х400 мм |
| Қорғау дәрежесі | IP31 |
| Шиналар материалы | Алюминий АД 31Т 4х40 мм |
| Кіріспе кабельдерді қосу түрі | Бұрандалы |
| Кабельдерді жеткізу | Төменгі |
| Сақтандырғыштардың түрі | RT36-1-250 (4 топ), RT36-0-160 (6 топ) |
| Орнату түрі | Едендік |
| Пайдаланудың температуралық режимі | ӨХЛ3 |
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және нормативтік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
ТЖҚ1-50 типтік схемасы

| Негізгі | |
|---|---|
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 400 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 50 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 50 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 10 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Өндіруші | IEK |
| Қалқанның түрі | Тарату панелі |
| Жабдық түрі | ТЖҚ (енгізу-тарату құрылғысы) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1700 мм |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қорғаныс | |
| Сақтандырғыштың болуы | Иә |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбайтын |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 386 540 ₸



