FORMAT IEK 2000х50х10 мм құрастыру шиналарына арналған диэлектрлік аралық қондырма

49 406 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:FO-00-DISB-200-005-001
Жіберу 25 маусым 2026Сипаттамасы
Құрама шиналарға арналған аралық диэлектрлік қондырғы электр оқшаулағыш және құрылымдық материал ретінде FORMAT PRO ЖБК жүйесіндегі берік оқшаулауды қамтамасыз етумен қолданылуы мүмкін
Артықшылықтары
- Жапсырмалар UPGM203 еуропалық стандарттарға сай келетін ресейлік шыныпластиктен жасалған.
- Электр оқшаулағыш және механикалық қасиеттері жоғары, жануы қиын, асбесті жоқ.
Артықшылықтары мен мүмкіндіктері
• Толық симметриялық профиль кез келген бүйірлік жазықтықта панельдер мен есіктерді орнатуға мүмкіндік береді
• Құрастыру-бөлшектеу конструктиві – монтаждау, тасымалдау және сақтау қолайлығы
• Корпустардың ыңғайлы түйісуі
• Кез келген өндірушілердің жабдықтарымен үйлесімділігі
• Бірегей бекітпе
• Ең жоғары секциялаумен күрделілігі жоғары деңгейдегі құрастыру – 3b 4000 А дейін және 4b 6300 А дейін
• Жоғары қабілет. Қаңқаға жүктеме (ішкі рейкаларға) – 1600 кг
• Әмбебап өзара алмастырылатын аксессуарлар
• Боялмаған элементтерде арнайы коррозияға қарсы жабын – алюцинк (Al-Zn) болады
• Еуропалық сертификаттар
Техникалық сипаттамалары
| Биіктігі мм | 50.0 |
| Ені. мм | 2000 |
| Тереңірек. мм | 10 |
| Материал | Өзгелері |
| Материалдың қалыңдығы, мм | 10.0 |
| Монтаждауға арналған М6х16 болттарының саны, дана | 0 |
| Түсі | Өзгелері |
| Климаттық орындау | У2 |
| Кабельді кірмемен | Жоқ |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өнім түрі | Аксессуарлар |
| Корпус түрі | Электротехникалық шкаф |
| Аксессуар түрі | Проставка диэлектрическая |
| Габаритті өлшемдер | |
| Тіректерсіз биіктік | 50 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Монтаждық бағыттағыштардың тереңдігін реттеу мүмкіндігі | Иә |
| Габариттік өлшемдер | |
| Ұзындығы | 200 см |
| Қалыңдық | 10 мм |
- Бағасы: 49 406 ₸

