РУСМ5111-2074 1А 4.5кА 400В IP54 басқару жәшігі

59 627 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:RUSM-51112074
Жіберу 28 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Басқару жәшігі Я5111-2074 Бұл — пайдаланудағы қауіпсіздік пен қолайлылықты қамтамасыз ететін асинхронды электрқозғалтқыштарды басқару үшін сенімді және тиімді шешім..
Ол әртүрлі салаларда кеңінен қолданылады.
Артықшылықтары:
- Сенімділік және қауіпсіздік: Жәшік пайдаланудағы сенімділік пен қауіпсіздіктің жоғары деңгейін қамтамасыз етеді, бұл электр қозғалтқыштармен жұмыс істеу кезінде әсіресе маңызды.
- Модификацияның кең таңдауы: Әртүрлі конфигурация бар, ол нақты міндеттер үшін оңтайлы нұсқаны таңдауға мүмкіндік береді.
- Әрбір фидер автоматты ажыратқышпен жабдықталған, бұл қауіпсіздік пен пайдалану қолайлылығын арттырады.
- Ықшам өлшемдер: Құрылғының шағын өлшемдері бар, бұл оның шектеулі кеңістіктерде орналасуын жеңілдетеді.
Қолданылуы:
- Электроқозғалтқыштарды басқару: жәшік жергілікті және қашықтықты іске қосуға және үш фазалы асинхрондық электрқозғалтқыштарын тоқтатуға арналған.
- Өнеркәсіп: электр қозғалтқыштарын сенімді басқару талап етілетін өндірістік үдерістерде кеңінен қолданылады.
- Автоматтандыру: электр қозғалтқыштарының жұмысын бақылау қажет автоматтандыру жүйелері үшін өте жарамды.
- Құрылыс: әртүрлі механизмдер мен жабдықтарды басқару үшін құрылыс жобаларында қолданылады.
Басты тізбектің атаулы кернеуі – 400 В. Басқару тізбегінің атаулы кернеуі – 230 В.
Бізбен жұмыс кезіндегі сіздердің артықшылықтарыңыз
- Зауыттық коррозияға қарсы төзімділігі жоғары IEK корпусы.
- Құрал-жабдықтар мен қосалқы бөлшектердің сапасына күмәніңіз болмасын.
- Біздің компания ресми болып табылады дистрибьютор барлық жиынтықтаушылардың аккредиттеуі мен өндірушіден ТБК құрастыруға арналған сертификаты болады.
- Сіз дайын шешімді қосуға аласыз, барлық схемалар мен құжаттар қоса беріледі.
- Жабдыққа арналған кепілдік Пайдалануға берілген күнінен бастап 12 ай кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖБ-ны жинақтау кезінде МЕМСТ-тың ток өткізгіш шиналары мен өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Заманауилар аласыздар. сенімді шешімдер және ыңғайлы пайдалануда.
Бұйымның фотосы нақты ЖБК фотосуреті емес.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электрондық түрде сұрау салу бойынша ұсынылады.
Техникалық сипаттамалары
| Модель немесе орындау | Аспалы |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Номин құл кернеу | 400/230 В |
| Фазалар саны | 3 |
| Қорғаныс | Модульдік автоматты сөндіргіш |
| Мөлдір қақпақпен | Жоқ |
| Корпустың материалы | Болат |
| Жиілік номині | 50 Гц |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP31 |
| Климаттық орындау | УХ3 |
| Қалқаншаның тоғының номині | 1 А |
| Басқарылатын қозғалтқыштың түрі | Реверсивті емес қозғалтқыштарды басқару |
| Конструктивтік ерекшеліктері | Әрбір фидерге автоматты ажыратқыш |
| Фидерлердің саны | Бір фидерлі, автоматты режимге ауыстырып қосқышы бар |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 1 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 4 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 4 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Шығу саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Қысқа мерзімді, Қайта-қысқа мерзімді, Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Жабдық түрі | Электр қозғалтқышты басқару қорабы |
| Қалқанның түрі | Я5111 |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы, Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -35 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 59 627 ₸

