Автоматты өшіру NM8N-400C TM 3P 315A 36kA регистрмен. термомаг. ағытқышпен

182 159,46 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:268938
Жіберу 13 сәуір 2026Серия
NM8N
Полюстер саны
3
Қорғау дәрежесі (IP)
IP40
Габариттік және орнату өлшемдері (ШхВхГ), мм
140x255x213
Номиналды ток, А
315
Оқшаулаудың номиналды кернеуі, В
1 000
Деректерді тасымалдау функциясы
Жоқ
Шамадан тыс жүктемені босату қондырғысының диапазоны, А
220,5…315
Қоршаған ортаның ластану дәрежесі
3
Номиналды ажырату қабілеті, кА
36
Механикалық тозуға төзімділік, циклдар
15 000
Ағытпа түрі
Термомагниттік
Электрлік тозуға төзімділік, циклдар
4 000
Токтың түрі
Айнымалы ток (AC)
Қоршаған ортаның жұмыс температурасы, °C
-40…+70
Қысқа тұйықталу ажыратқышының кідіріссіз іске қосылуын реттеу диапазоны, А
1575...3150
Номиналды кернеу, В
690
Дистрибьютор үшін кепілдік мерзімі, жеткізілген күннен бастап айлар
30
Соңғы тұтынушы үшін кепілдік мерзімі, сатылған күннен бастап айлар
24-тен артық емес
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Корпус материалы | Пластик |
| IP қорғау дәрежесі | 40 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 6000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 15000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -35 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 70 град. |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Салмақ | 2 кг |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 100 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 50000 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 89 мм |
| Биіктігі | 157 мм |
| Ені | 105 мм |
- Бағасы: 182 159,46 ₸
- Қаптау тәсілі: ЖИЫНТЫҚТЫЛЫҚ 1. Ажыратқыш – 1 дана. 2. Фазааралық қалқалар – 2 дана/4 дана/6 дана (тиісінше 2/3/4 полюсті ажыратқыш үшін) 3. Ажыратқышқа арналған монтаждау бөлшектерінің жинағы – 1 дана. 4. Төлқұжат – 1 дана.

