Шөгілетін түтік ТТУ нг-LS 5/2,5 қара 1м IEK

76,86 ₸/м
- Бар
- Коды:UDRS-D5-1-K02
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шөгілетін түтік электрлік оқшаулау, тығыздау және сым қосылымдарын таңбалау үшін қолданылады, құрамында галогендер жоқ, жануды басатын қасиетке ие.
АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Жануды қолдамайды
- Жұмыс температурасының кең диапазоны
- Ультракүлгінге төзімділік
Техникалық сипаттамалар
| Үлгі немесе орындау | Жұқа қабырғалы |
| Термиялық шөгілгенге дейінгі ішкі диаметр | 35 мм |
| Шөгілгеннен кейінгі ішкі диаметр | 17,5 мм |
| Түсі | Қара |
| Ұзындығы | 50 м |
| Шөгілгеннен кейінгі қабырғаның қалыңдығы | 1,0±0,2 мм |
| Қабырғаның қалыңдығы шөгілгенге дейін | 0,5±0,1 мм |
| Түрі | Жылуды қысқарту |
| Материал | Басқалар |
| Жұмыс температурасы | -55...125 °C |
| Номин көлденең қимасы | 34 мм2 |
| Ішкі желім қабатымен | Жоқ |
| Шөгу коэффициенті | 2:1 |
| Монтаждау температурасы | -10...50 °C |
| Диэлектрлік оқшаулау беріктігі үшін дейін | ≥ 15 кВ |
| Жұмыс кернеуі AC 50 Гц | 660 Жылы |
| Созылуға беріктік | ≥ 10,4 МПА |
| Көлемді электрлік кедергі | ≥ 1х10^14 Ом /м |
| Шөгудің басталу температурасы мин | 70 °C |
| Мин толық шөгу температурасы | 125 °C |
| Сымдардың диаметрлерінің диапазоны | 18,0...34,0 мм |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Таспаның түсі | Жасыл |
| Минималды жұмыс температурасы | -50 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 125 град. |
| Шекті созылу беріктігі | 10.4 МПа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 30 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Бұзылу кернеуі | 15 кВ |
- Бағасы: 76,86 ₸/м

