TITAN 5 корпусы металл ШМП-70.50.25 (AISI 304) УХЛ1 IP66 IEK

433 906 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:TI5-11-N-070-050-025-66
Жіберу 13 мамыр 2026Тот баспайтын болаттан жасалған TITAN 5 SHMP корпустары электротехникалық шешімдерді - тамақ, химия өнеркәсібі, фармацевтика және медициналық мекемелердегі агрессивті жұмыс жағдайларына арналған өнеркәсіптік автоматтандыру панельдерін жүзеге асыруға мүмкіндік береді. Корпустар AISI 304 және AISI 316 маркалы жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Техникалық сипаттамалар
Биіктігі
700 мм
Ені
500 мм
Тереңдігі
250 мм
Қорғау дәрежесі - IP
IP66
Климаттық орындалуы
ӨХЛ1
Номиналды ток
630 А
RAL түсінің нөмірі
-
Құлыппен
Иә
Құбырға арналған кіріс
Жоқ
Мөлдір есік немесе қақпақ
Жоқ
Люк- есіктің түрі
Дара/дара
Шкафтың есігінің немесе қақпағының қалыңдығы
1,5 мм
Материалдың түрі немесе маркасы
Тот баспайтын болат
Үй-жайлардан тыс қолдану үшін жарамды
Иә
Корпус материалы
Болат
Қақпақтың пішіні
Жоқ
Электр қауіпсіздігі сыныбы
I
Беттің қорғаныш жабыны
Жоқ
Қорғау сыныбы
I
Монтаждық платамен
Иә
Монтаждау түрі
EV000945
Орнату түрі
Аспалы
Шкаф қабырғасының қалыңдығы
1.5 мм
Модульдер саны
-
Найзағайдан қорғау үшін жарамды
Жоқ
Монтаждық тереңдік - тауашалар
- мм
Есікте құлыптың болуы
Иә
Кеңейтілуі мүмкін
Жоқ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 66 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 300 мм |
| Тереңдігі | 200 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 400 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 1 мм |
| Салмақ | 8 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Монтаждау бағыттағыштарының саны | Бір жұп |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
- Бағасы: 433 906 ₸
- Қаптау тәсілі: Толық жиынтығы: Металл корпус - 1 дана. Фланецті бұранда М6х14 - 4 дана. Фланецті гайка М6 - 6 дана. Ілмек - 4 дана. Төлке - 4 дана. Жерге тұйықтау сымы - 1 дана. Кілт - 1 дана. "Жерге қосу" белгісі - 2 дана. "Абайлаңыз! Электр кернеуі" - 1 дана. Төлқұжат - 1 дана. Монтаждау жөніндегі нұсқаулық - 1 дана.

