Қабырғалық тіреу СНП400 IEK

2 326 ₸
- Бар
- Коды:CLW10-SNP-400
Сипаттамасы
Қабырғалық тіреуіш СНП300 IEK қабырғалар, төбелер немесе едендер сияқты құрылыс элементтеріне металл науалардың (прокат немесе сым) сенімді бекітілуін қамтамасыз ете отырып, кабельдік жолдардың қабырғаға немесе еденге орнатылуын ұйымдастыруға арналған.
Тірек таңдалған бетке орнатылады және кабельдік науаларды бекіту үшін тірек ретінде қызмет етеді, олардың тұрақты және дұрыс орналасуын қамтамасыз етеді.
Артықшылықтары:
- Аспа жүйесі элементтерінің ойластырылған конструкциясы арқасында монтаждаудың ыңғайлылығы мен жылдамдығы.
- Төзімділік: қызмет ету мерзімі 20 жылды құрайды.
- Сенджимир әдісімен қапталған мырышталған болаттан жасалған, ол коррозиядан қорғауды қамтамасыз етеді.
Қолданылу саласы:
Қабырғалық тіреуіш СНП300 IEK кабельдік науаларды қабырғаларға немесе еденге сенімді және ыңғайлы бекіту қажет болатын ғимараттар мен құрылыстардың әртүрлі түрлерінде кабельдік трассаларды төсеу жүйелерінде қолданылады.
Монтаждау және пайдалану бойынша ұсынымдар:
- Орнату алдында бағананы орнату жоспарланған беттің берік және жоспарланған жүктемені көтере алатынына көз жеткізіңіз.
- Бағананың бетіне мықтап бекітілуін қамтамасыз ететін тиісті бекіткіштерді пайдаланыңыз.
- Орнату кезінде өндірушінің нұсқауларын және қолданыстағы құрылыс нормаларын сақтаңыз.
- Тірек пен бекіткіштердің күйін мезгіл-мезгіл зақымдану немесе коррозия белгілері бар-жоғын тексеріп отырыңыз, қажет болған жағдайда құрамдас бөліктерге техникалық қызмет көрсетуді немесе ауыстыруды орындаңыз.

Техникалық сипаттамалар
Техникалық сипаттамалар
|
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс түрі | Перфорацияланған |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 387 мм |
| Биіктігі | 30 мм |
| Ені | 50 мм |
| Қалыңдығы | 2 мм |
| Массасы | 0.32 кг |
- Бағасы: 2 326 ₸

