Қозғалыс датчигі ДД-МВ301 1200Вт 360град 8м IP20 ақ IEK

8 183 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:LDD11-301MB-1200-001
Жіберу 18 мамыр 2026Микротолқынды қозғалыс сенсоры жоғары жиілікті электромагниттік толқындарды шығарады (толқындардың жиілігі әдетте 5,8 гГц құрайды), олар қоршаған объектілерден шағылысады және сенсор арқылы тіркеледі. Электромагниттік толқындардың шамалы өзгерістері анықталған жағдайда, датчиктің микропроцессоры орнатылған параметрлерді іске қосады. Мақсаты: - датчикті анықтау аймағында қозғалатын объектілер пайда болған кезде жүктемені белгіленген уақыт аралығында автоматты түрде қосу және өшіру. Қолданылуы: - көше жарығын басқару; - ішкі жарықтандыруды басқару; - дабыл құрылғыларын басқару.
Техникалық сипаттамалар
Мин жұмыс циклі
10±3 сек
Температура
-25...70 °C
Түсі
Ақ
Үлгі немесе орындау
Қозғалыс датчигі
Максималды коммутациялық қуат
1200 Вт
Монтаждау түрі
Жасырын монтаждау (сылаққа)
Қыздыру шамдарына арналған максималды қуатты жүктемелер
1200 Вт
Қорғау дәрежесі - IP
IP20
Орнатудың оңтайлы биіктігі
3.5 м
Макс жағына қарай беру қашықтығы
8 м
Жарықтандыру бойынша іске қосу шегі
3...2000 лк
Тігінен анықтау бұрышы
180 °
Көлденеңінен анықтау бұрышы
360 °
Мәжбүрлеп ажырату
Жоқ
Дабыл функциялары
Жоқ
Қашықтықтан басқару
Жоқ
Жарықтандыруды тұрақты бақылау
Иә
Қосылатын өткізгіштердің қимасы
0,75...1,5 мм2
Жануарларға реакция аймағы
Жоқ
Мөлдір
Жоқ
Жарықтықтың оңтайлы мәнін анықтау функциясы
Жоқ
Номиналды кернеу
230 Жылы
Сезімдер бойынша іске қосылу шегін реттеу
Иә
ЖЖҚ немесе климаттық бақылау
Жоқ
Климаттық орындалуы
IEK_V0000009
Қозғалысты анықтау жылдамдығы
0,6...1,5 м с
Қашықтан басқару пультімен
Жоқ
Материал
Пластик
Жиілігі
50 Гц
Басқарма кірісін толықтырады
Жоқ
DALI интерфейсімен
Жоқ
Сыртқы диаметрі
76 мм
Датчик түрі
Пассивті инфрақызыл (PIR)
Қолдану радиусын реттеу
Иә
Электр тоғымен зақымданудан қорғау класы
II
Желіге қосу мүмкіндігімен
Жоқ
Тереңдігі
76.0 мм
Диммер механизмімен күңгірттеу функциясы
Жоқ
Макс жұмыс циклі
12±1 мин
Кернеу түрі
Айнымалы (AC)
Тасымалдаушы жиілігі
5.8 гГц
Датчиктің әрекет ету радиусы
1...8 м
Майдан бойынша макс тарату қашықтығы
8 м
Материалдың түрі немесе маркасы
Басқалар
Беттің қорғаныш жабыны
Өңделмеген
Маневрлік қосқыш
Жоқ
Сигналдық құрылғымен
Жоқ
Сымсыз тарату үшін қолайлы
Жоқ
Сатылы мониторинг
Жоқ
Объектінің инфрақызыл сәулелеріне сезімталдығы
Жоқ
Жарықтандыру бойынша іске қосу шегін реттеу
Иә
Сырғудан қорғау
Жоқ
Люминистц іске қосылмайтын шамдарға арналған максималды қуатты жүктемелер
300 ДА
Беттің түрі
Қолданылмайды
Максималды қуат қосулы күйде
0.90 Вт
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықты су мен шаңнан қорғау IP | IP33 |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 °С |
| Максималды жұмыс температурасы | 45 °С |
| Тамақтану | 220В желісі |
| Кернеу | 230 В |
| Қозғалысты анықтау ауқымы: | 6 м |
| Көру бұрышы | 360 град. |
| Қуат | 1100 Вт |
- Бағасы: 8 183 ₸

