Жиынтық қысқыштары бар қорап КЗНС-08 У2 IP54 пластикалық енгізу ЗЭТА

17 231,76 ₸
- Қолжетімді емес
- Коды:zeta30315
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Техникалық сипаттамалар Баспаға арналған нұсқа
| zeta30315 | |
| КЗНС-08 | |
| Терминалдық қорап | |
| Топырақты | |
| -40°С-тан +60°С-қа дейін | |
| RU C-RU.АД84.В.00192/20 | |
| 4мм2 | |
| 25А дейін | |
| мырышталған болат | |
| 215 | |
| МГ25 (13-18мм) х2 | |
| МG32 (18-25мм) х1 | |
| — | |
| 2 дана. | |
| 660 Жылы | |
| 440 Жылы | |
| ТУ 27.33.13.120-047-99856433-2020 | |
| 10 | |
| ГОФРОМАТИКАЛЫҚ |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Завод Электрофидер |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату әдісі | Кіріктірілген |
| клемма қалыбы | Жоқ |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Корпус материалы | Болат |
| Түсі | Қара |
| Пішін | Шаршы |
| Жарылыстан қорғалған орындау | Жоқ |
| Ыстыққа төзімділік | Иә |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Биіктігі | 170 мм |
| Ені | 150 мм |
| Негізгі | |
| Жүйе түрі | Тартпалы қорап |
- Бағасы: 17 231,76 ₸

