Күш таратушы шкаф ШРС1-4804-3108 630А 50кА 400В IP31 (8х250А)

537 920 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHRSG1-148043108
Жіберу 06 сәуір 2026Сипаттамасы
ШРС1 үлгісіндегі қуатты тарату шкафы (ШРС) номиналды тогы 630А болатын кернеуі 400В үш фазалы желілерде электр энергиясын қабылдауға, таратуға және есепке алуға арналған.
Ол электр тізбектерін шамадан тыс жүктемелерден және қысқа тұйықталудан қорғауды қамтамасыз етеді, сонымен қатар жүктемені басқаруға және басқаруға арналған жабдықты қамтуы мүмкін.
Шкафтың негізгі компоненттері:
- Кіріспе қосқыш – жүйені шамадан тыс жүктемелерден және қысқа тұйықталудан қорғайды.
- Тарату құрылғылары (сақтандырғыштар) – жүктеменің жекелеген топтарын бақылайды және қорғайды.
- Шиналар мен қосқыш элементтер – шкафтың құрамдас бөліктері арасындағы электрлік байланысты қамтамасыз етеді.
Артықшылықтары
✔ Жоғары сенімділік және қауіпсіздік.
✔ 50 кА дейінгі қысқа тұйықталу тогына төтеп беру қабілеті.
✔ Электр қауіпсіздігі стандарттарының талаптарына сәйкестігі.
✔ Ірі қатты бөлшектердің енуіне жол бермейтін және ылғалдан шектеулі қорғайтын IP31 қорғаныс дәрежесі.
✔ Монтаждау және пайдалану ыңғайлылығы.
✔ Функционалды жаңғырту және кеңейту мүмкіндігі.
Қолданылу саласы
🔹 Өнеркәсіптік кәсіпорындар.
🔹 Энергетика объектілері.
🔹 Сауда және кеңсе орталықтары.
🔹 Тұрғын үй кешендері мен қоғамдық ғимараттар.
🔹 Инфрақұрылымдық нысандар (әуежайлар, вокзалдар, ЖЭО).
Жиынтықтың сипаттамасы
Мыс кіріс кабелінің ұсынылатын қимасы 5х240мм2 артық емес;
ШРС едендік металл корпуста жасалған: ШМП-16.8.4-0 (1600х800х400мм) УХЛ3 IP31 IEK;
Кіріспе бөлім
- 400В айнымалы токтың кіріспе қуатын 1QS желісіне қосыңыз: Ажыратқыш-ажыратқыш ВР32И-39В31250 630А;
- Нөлдік және қорғаныс өткізгіштері N/РЕ схемаға сәйкес қосылады;
- Ток жүргізуші Алюминий шинасы АД 31Т 5х50х4000мм 665А МЕМСТ;
Кететіндер секциясы
- Сақтандырғыштың балқымалы қондырмасы ППН габариті 1 250А - 24шт;
- Кабельді негіз арқылы төменгі жаққа жеткізу;
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Зауыттық IEK корпусы және оның коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда сенімді және ыңғайлы заманауи шешімдер қолданылады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схемалар сұраныс бойынша электронды түрде қол жетімді.
Монтаждау және пайдалану бойынша ұсынымдар
✅ Шкафты қоршаған орта температурасы -5°С-тан +40°С-қа дейінгі құрғақ бөлмелерде орнату.
✅ Монтаждауды жобалық құжаттамаға сәйкес білікті мамандармен ғана жүзеге асыру.
✅ ЭҚЕ талаптарына сәйкес жерге қосуға қосу.
✅ Контактілердің, шиналардың, автоматты ажыратқыштардың күйін тексеруді қоса алғанда, жүйелі түрде техникалық қызмет көрсетуді жүзеге асырыңыз.
✅ Агрессивті ортаның әсерінен және механикалық зақымданудан аулақ болыңыз.
Пайдаланудың барлық шарттары сақталған жағдайда ШРС1-4803-3115 шкафы электр жабдықтарының үздіксіз жұмысына және ұзақ жылдар бойы қорғалуына кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Жабдық түрі | Шкаф |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 630 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 50 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 0 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 8 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Өндіруші | IEK |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1700 мм |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қорғаныс | |
| Сақтандырғыштың болуы | Иә |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| ажыратқыш | Иә |
| Ажыратқыш түрі | Жарылғыш |
| Дискінің орналасуы | Оң жақта |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -15 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 537 920 ₸

