Автоматты өшіру NM8N-250S EN 3P 32А 50кА электрлік ажыратқышпен (R)

140 423,22 ₸
- Бар
- Коды:271331
Серия
NM8N
Полюстер саны
3
Қорғау дәрежесі (IP)
IP40
Габариттік және орнату өлшемдері (ШхВхГ), мм
105x157x88,7
Номиналды ток, А
32
Оқшаулаудың номиналды кернеуі, В
1 000
Деректерді тасымалдау функциясы
true
Шамадан тыс жүктемені босату қондырғысының диапазоны, А
12,8…32
Қоршаған ортаның ластану дәрежесі
3
Номиналды ажырату қабілеті, кА
50
Механикалық тозуға төзімділік, циклдар
15 000
Ағытпа түрі
Электрондық (KK)
Электрлік тозуға төзімділік, циклдар
6 000
Токтың түрі
Айнымалы ток (AC)
Қоршаған ортаның жұмыс температурасы, °C
-35…+70
Қысқа тұйықталу ажыратқышының кідіріссіз іске қосылуын реттеу диапазоны, А
64...384
Номиналды кернеу, В
690
Дистрибьютор үшін кепілдік мерзімі, жеткізілген күннен бастап айлар
30
Соңғы тұтынушы үшін кепілдік мерзімі, сатылған күннен бастап айлар
24-тен артық емес
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Корпус материалы | Пластик |
| IP қорғау дәрежесі | 40 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 6000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 15000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -35 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 70 град. |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Салмақ | 2 кг |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 100 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 50000 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 89 мм |
| Биіктігі | 157 мм |
| Ені | 105 мм |
- Бағасы: 140 423,22 ₸
- Қаптау тәсілі: ЖИЫНТЫҚТЫЛЫҚ 1. Ажыратқыш – 1 дана. 2. Фазааралық қалқалар – 2 дана/4 дана/6 дана (тиісінше 2/3/4 полюсті ажыратқыш үшін) 3. Ажыратқышқа арналған монтаждау бөлшектерінің жинағы – 1 дана. 4. Төлқұжат – 1 дана.

