LED HP шамы 30Вт 230В 6500К E27 GENERICA

1 147,86 ₸
- 100 дана бар
- Коды:LL-HP-30-230-65-E27-G
Жарықдиодты шамдар қоғамдық және тұрғын үй-жайларды жалпы жарықтандыру үшін қолданылады. GENERICA шамдары жоғары сенімділікпен, үнемділікпен және тартымды бағамен ерекшеленеді.
Техникалық сипаттамалар
Шамның немесе лампаның пішіні
Басқалар
Шамның қуаты
30.0 Вт
Ірге
E27
Жарықтың түстілік санаты
Күндізгі суық >5300 К
Шамның қуаты
30.0 Вт
Шамның немесе лампаның пішіні
Басқалар
Қыздыру шамының баламасы
200 Вт
Жұм кернеулерінің диапазоны
220...240 Жылы
Жарық көзінің түрі
Жарық диоды. жарық көзі (LED)
Жарық ағыны
3000 лм
Кернеу түрі
Айнымалы (AC)
Түсі
Ақ
Түс температурасы
6500 К
Шыны ыдыстың түрі
Күңгірт
Жарық шоғының бұрышы
180 °
Түстерді көрсету индексі - Ra
80-89 (1В сыныбы)
Филаментті шам
Жоқ
Қуат коэффициенті
0,5
Жарық ағынының пульсациясының коэффициенті
5 пайыз
Ұзындығы
168 мм
Тоңазытқыштар үшін жарамды
Жоқ
Жарықтың EN стандарты бойынша түстілігі
Күндізгі суық >5300 K
Номиналды ток
227 мА
Түстерді басқару - RGB
Жоқ
Энергия тиімділігі сыныбы
A+
Жарық қарқындылығы
- кқ
Таралу бұрышы
180 °
Күңгірттендірілетін
Жоқ
Номиналды кернеу
230 Жылы
Қорғау дәрежесі - IP
IP20
Диаметрі
100 мм
Жұмыс температурасының диапазоны
-20...40 °C
Орташа номиналды қызмет ету мерзімі
15000 сағ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кернеу | 230 В |
| Шамдардың қызмет ету мерзімі | 30000 сағат (сағ) |
| Қуат | 20 Вт |
| Жарқырау түсі | Бейтарап ақ |
| Максималды жұмыс кернеуі | 250 В |
| Минималды жұмыс кернеуі | 175 В |
| Жарықдиодты түс | Ақ |
| Максималды түсті температура | 4000 К |
| Жертөле | E27 |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Шамның пішіні | Алмұрт |
| Жертөле түрі | бұранда |
| Қыздыру шамының баламалы қуаты | 100 Вт |
| Жарқырау бұрышы | 180 град. |
| Минималды түсті температура | 3300 К |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Қаптамадағы саны | 1 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Диаметрі | 60 мм |
| Ұзындығы | 131 мм |
| Сәулеленудің сипаттамалары | |
| Жарық ағыны | 1800 лм |
- Бағасы: 1 147,86 ₸

