Модульный контактор Acti9 iCT 4Р 63A АС7 4NO Uупр.=230VAC Schneider

43 691,76 ₸
- Бар
- Коды:A9C20864
Acti9 АКТ артықшылықтарын бағалаңыз
1-4 полюстері бар Acti9 АКТ контакторларының сериясын ашыңыз
Жан тыныштығыңыз үшін жақсартылған қорғаныс
Модульді контактор Acti9 DIN рельсіне орнатуға арналған АКТ әртүрлі ғимараттардағы электр тізбектерін басқаруға және басқаруға мүмкіндік береді.
Көмекші құрылғылардың толық икемді комбинациясы, сондай-ақ Actiв барлық ауқымымен үйлесімділігі арқасында9, ол электрлік басқаруды мүмкіндігінше жеңілдетуге бағытталған.
• 2-сыныпты оқшаулау арқылы барлық операторларды, соның ішінде біліктілігі жоқ қызметкерлерді үздіксіз қорғау.
• 100 А дейінгі бір және үш фазалы жүктемелерді оңай басқару және бақылау.
• Әмбебап интерфейс жарықтандыру, жылыту, роликті жапқыштар, суару жүйелері, пештер, электр қозғалтқыштары (желдету, жылу сорғысы) және т.б. сияқты соңғы тізбектердің жабдықтары мен қуат тізбектерін басқаруға мүмкіндік береді.
Actiдың артықшылықтары9 iCT
Қарапайымдылық
• Таңдау және басқару оңай: 1-ден 4 полюске дейін.
• Тапсырыс беру оңай: екі номиналды ток, қалыпты ашық және қалыпты жабық нұсқалар.
Икемділік
• Acti9 бөлігі бола отырып, оны басқарудың, қорғаудың және көрсетудің әртүрлі қосалқы функцияларымен біріктіруге болады.
Сенімділік
• Қызмет мерзімін ұзартуға және жүктемелерді қорғауға көмектеседі.
• Қашықтықтан басқару: бір фазалы топтық басқару жүйелері үшін өте қолайлы.
Үйлесімділік
• Acti9 құрама шиналар жүйесімен тікелей үйлесімді оңай орнату.
• IEC 61095 стандарттарына сәйкес келеді.
Acti9 АКТ туралы фактілер
• Номинал: 16, 20, 25, 40, 63 және 100 А
• 1-ден 4 полюске дейін: 1P, 2P, 3P, 4P
• Стандарттарға толық сәйкестік: EN 61095 және CEI 1095
• Жоғары электрлік беріктік (O-C): 100 000 цикл
• Пайдаланушыларға күніне 100-ге дейін ауыстыру операцияларын қамтамасыз етеді
• стандартты немесе қолмен басқарылатын контакторларды пайдалану мүмкіндігі бар 2 нұсқа
• Күйді көрсетуді, кедергілерді сүзуді, қосарлы басқаруды және уақытты кешіктіруді қоса алғанда, икемді қосалқы құрылғылардың кең ауқымы.
| Өнімдер тізбегі | Acti9 |
|---|---|
| Өнімнің атауы | Acti9 iCT |
| Өнім түрі | Байланысшы |
| Құрылғының қысқаша атауы | iCT |
| Қолданылу саласы | Мотор-Жылыту-Жарықтандыру |
| Полюстердің сипаттамасы | 4P |
| Номиналды жұмыс тогы | 40 A AC-7A 15 A AC-7B |
| Басты контактілердің конфигурациясы | 4 Н.О. |
| Желі түрі | Айнымалы ток |
| Басқару түрі | Қашықтықтан басқару |
| [Uc] басқару тізбегінің кернеуі | 220...240 Жол. ток 50 Гц |
| Желі жиілігі | 50 Гц |
|---|---|
| Номиналды жұмыс кернеуі | 400 В Айнымалы ток 50 Гц |
| Максималды қуат | 2,1 Вт 400 В Айнымалы ток |
| [Ui] оқшаулаудың номиналды кернеуі | 500 миль Айнымалы ток 50/60 Гц |
| [Up] номиналды импульске төзімді | 4 шаршы метр |
| Басқару сигналының түрі | Үздіксіз |
| Коммутация жиілігі | 100 ауысу/күн |
| Кернеудің болу индикаторы | Іс-қимыл индикаторы |
| Ұстап тұру кезінде тұтынылатын қуат, ВА | 6,5 VA |
| Іске қосылған кезде тұтынылатын қуат | 53 VA |
| Монтаждауды орындау | Шертілетін |
| Монтаждау тәсілі | 35 мм симметриялық DIN-рейка |
| Қадам 9 мм | 6 |
| биіктігі | 85 mm |
| Ені | 54 mm |
| Тереңдігі | 60 mm |
| Түсі | Ақ |
| Механикалық тозуға төзімділік | 1000000 циклдар |
| Электрлік тозуға төзімділік | 100000 IEC циклдары/EN 61095 40 A 50 Гц айнымалы ток-7А 30000 IEC/EN 61095 15 A 50 Гц айнымалы токтың 7В циклдары 30000 IEC/EN 61095 50 Гц айнымалы токтың 7С циклдары 100000 циклдар EN/IEC 60947-4-1 50 Гц айнымалы ток-1 30000 циклдар KK/IEC 60947-4-1 50 Гц айнымалы ток-3 30000 циклдар EN/IEC 60947-4-1 50 Гц айнымалы ток-5А 30000 циклдар KK/IEC 60947-4-1 50 Гц AC-5B |
| қосылымдар – терминалдар | Басқару тізбегі: Туннель типті терминалдар2 кабель(дер) 1,5 мм2 қатты Басқару тізбегі: Туннель типті терминалдар1 кабель(дер) 1,5...2,5 мм2 қатты Қуат тізбегі: Туннель типті терминалдар1 кабель(дер) 6...16 мм2 икемді Қуат тізбегі: Туннель типті терминалдар1 кабель(дер) 6...25 мм2 қатты Басқару тізбегі: Туннель типті терминалдар2 кабель(дер) 1,5...2,5 мм2 икемді |
| Қатайту сәті | Басқару тізбегі: 0,8 Н·м Қуат тізбегі: 3,5 Н·м |
| Өнімнің үйлесімділігі | IACTp IATEt IACTc IACTs |
| Үйлесімділік коды | ICT |
| Нарық сегменті | Тұрғын үй секторы Шағын коммерциялық кәсіпорындар |
| Стандарттар | IEC/EN 61095 |
|---|---|
| Шу деңгейі | 30 дБ |
| Жылу беру | 2,1 Вт 50/60 Гц жиілікте |
| IP қорғау дәрежесі | IP20 |
| Ластану дәрежесі | 2 |
| Тропикалық жағдайларда жұмысқа дайындық | 2 EN 60947-4-1 стандартына сәйкес 2 EN 61095 стандартына сәйкес 2 IEC 1095 стандартына сәйкес |
| Салыстырмалы ылғалдылық | 55 °C температурада 95% |
| Теңіз деңгейінен биіктік | 2000 м |
| Қоршаған ортаның жұмыс температурасы | -5…60 °C |
| Сақтау кезіндегі қоршаған ортаның температурасы | -40…70 °C |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Schneider Electric |
| Өндіруші ел | Франция |
| Контактор түрі | Реверсивті емес |
| Жылу релесі | Жоқ |
| Фазалар саны | 3 |
| Корпустың болуы | Иә |
| Корпус материалы | Термопластика |
| Полюстер саны | 4 д. (дана) |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Катушканың номиналды кернеуі | 230 В |
| Басқару тогының түрі | Айнымалы |
| Номиналды ток | 63 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Жабылатын контактілер саны | 4 д. (дана) |
| Ажыратылатын түйіспе саны | 0 д. (дана) |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 25 шаршы мм |
| Қосымша байланыстар | Жоқ |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -5 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 60 град. |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 100000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 1000000 цикл |
| Байланыс түрі | 4NO |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 54 мм |
- Бағасы: 43 691,76 ₸

