Пластикалық корпус TETRA ЩМПп (400х300х170мм) мөлдір есік IK10 IP66 IEK

56 843 ₸
- Бар
- Коды:TR5-11-N-040-30-17-65
Пластикалық корпус TETRA ЩМПп (400х300х170мм) мөлдір есік IK10 IP66 IEK
Ол не үшін арналған
Пластикалық корпус TETRA ЩМПп IEK® әр түрлі электр панельдерін құрастыру үшін қолданылады:
-
күштік,
-
басқару қалқандарының,
-
автоматтандыру қалқандарының.
Ол модульдік және кәдімгі электр жабдықтарын орнатуға арналған, оның механикалық зақымданудан, шаңнан, ылғалдан және рұқсатсыз кіруден сенімді қорғанысын қамтамасыз етеді.
Жұмыс принципі
Корпус электротехникалық аппаратураны орналастыру және қорғау үшін қызмет етеді. IP66 қорғанысының жоғары дәрежесіне және IK10 соққыға төзімділігіне байланысты ол ішіне орнатылған жабдықты сыртқы әсерлерден сенімді түрде қорғайды:
-
жауын-шашын,
-
шаң,
-
механикалық соққылардың,
-
ультракүлгін сәулелену.
Мөлдір есік корпусты ашпай-ақ орнатылған жабдықтың күйін бақылауға мүмкіндік береді.
TETRA IEK® корпусының артықшылықтары
-
Жоғары соққыға төзімділік IK10 – күшейтілген қабырғалар мен қатайтқыштардың арқасында жабдықты соққылар мен дірілдерден сенімді қорғау.
-
Қорғау дәрежесі IP66 – толық шаңға төзімділік және күшті су ағындарынан қорғау.
-
Коррозияға төзімділік – пластикалық корпус тот баспайды және бояуды қажет етпейді, бұл техникалық қызмет көрсету шығындарын азайтады.
-
Жерге қосудың қажеті жоқ – уақытты үнемдеу және орнатуды жеңілдету.
-
УК-төзімділігі және климаттық орындалуы УХЛ1 – пайдалануға болады, ашық ауада қалқаларсыз, оның ішінде теріс температура.
-
Жиынтықтағы металл құлыптар – рұқсатсыз кіруден қорғау.
-
Деректерді сымсыз жіберетін жабдық үшін қолайлы – пластик радиосигналдарды өткізеді, антенналарды шығару қажет емес.
-
Жиынтықтағы әмбебап бекіткіштер – қабырғаға немесе тірекке қосымша керек-жарақтарсыз орнатуға арналған.
Қайда қолданылады
TETRA IEK® корпустары кеңінен қолданылуда:
-
өнеркәсіптік кәсіпорындарда,
-
сауда және қойма кешендерінде,
-
тұрғын үй және коммерциялық құрылыста,
-
автоматтандыру және диспетчерлеу жүйелерінде,
-
энергетика және ТКШ объектілерінде,
-
көшеде және үй-жайларда.
Монтаждау және пайдалану бойынша ұсынымдар
-
Корпусты жинақтағы стандартты бекіткіштерді пайдалана отырып, тегіс және берік бетке орнату.
-
Кабельдерді енгізу үшін тиісті қорғаныс класының герметикалық кабельдік кірістерін пайдаланыңыз.
-
Көшеде пайдалану кезінде тығыздағыштардың герметикалығын тексеру.
-
Тасымалдау және орнату кезінде механикалық зақымдануды болдырмау ұсынылады.
-
Корпус ішінде орнатылатын жабдықтың массасы бойынша рұқсат етілген жүктеменің артуына жол бермеу.
Техникалық сипаттамалар
| Биіктігі, мм | 400 |
| Ені, мм | 300 |
| Тереңдігі, мм | 170 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP66 |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ1 |
| Номиналды ток, А | 100 |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Құбырға арналған кіріс | Жоқ |
| Монтаждық платамен | Иә |
| Кабельді енгізу | Жоғарыдан/төменнен |
| Қақпақтың пішіні | Жабық типті (жабылатын) |
| Корпус материалы | Пластик |
| Пайдалану температурасы, °C | -60...80 |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Шкаф қабырғасының қалыңдығы, мм | 2.8 |
| Құлыппен | Иә |
| Модульдер саны | - |
| Ток - Ин номині, А | 100 |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылу бұрышы, ° | 180 |
| Бетінің фактурасы | Жылтыр |
| Монтаждау түрі | Беттік монтаждау |
| EN 50102 стандарты бойынша соққыға төзімділік | IK10 |
| Үй-жайлардан тыс қолдану үшін жарамды | Иә |
| Салмағы, кг | 2,5 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Жоқ |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Монтаждық тереңдік - қуыстар, мм | - |
| Үй-жайлардың сыртында пайдалануға жарамды-көше | Иә |
| Шкаф есігінің немесе қақпағының қалыңдығы, мм | 2,8 |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| Ішкі тереңдігі, мм | 147 |
| Қақпақ түрі | Жабық типті (жабылатын) |
| Мөлдір есік немесе қақпақ | Иә |
| Найзағайдан қорғау үшін жарамды | Жоқ |
| Люк- есіктің түрі | Дара/дара |
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
-
TETRA IEK® корпустарын Қазақстан бойынша жылдам жеткізу.
-
Таңдау, монтаждау және пайдалану бойынша консультациялар.
-
Көтерме сатып алушылар үшін бәсекеге қабілетті бағалар мен икемді шарттар.
-
Ресми жеткізушіден сапа кепілдігі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 66 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 300 мм |
| Тереңдігі | 170 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 400 мм |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Алдыңғы есік | Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Есіктің ашылу бұрышы | 180 град. |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы, Шкафтың қақпағы арқылы |
| Вандалға қарсы корпус | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Сұр |
- Бағасы: 56 843 ₸
- Қаптау тәсілі: Корпус жиынтығы - 1 дана. Төлқұжат - 1 дана. Құлып кілті - 4 дана. Қабырғаға/тірекке бекітуге арналған кронштейн - 4 дана. Тесіктердің бітеуіші - 4 дана. Монтаждық платаны жерге тұйықтауға арналған жинақ - 1 дана. Корпусты монтаждауға арналған аппаратуралар жиынтығы - 1 дана. "Жерге қосу" белгісі - 1 дана. "Электр тоғымен зақымдану қаупі" белгісі - 1 дана.


