Басқару жәшігі Я5441-1874, 0.6 А, 4.5 кА, 400 В, реверс, IP31 IEK

70 912 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YA50-54411874
Жіберу 28 мамыр 2026Я5441-1874 0.6А 100кА 400В арақашықтығы IP31 IEK электрқозғалтқышты басқару тартпасы (реверс және авт. режим)
Мақсаты
Я5441-1874 электр қозғалтқышты басқару жәшігі мынадай функциялары бар электр қозғалтқышының жұмысын басқаруға арналған:
-
айналу реверсі (бағытты өзгерту),
-
жұмыстың автоматты режимі,
-
қозғалтқышты жүктемелерден және қысқа тұйықталулардан
-
жай-күйi мен режимiнiң индикациялары.
Бұл шешім шағын және орта қуатты үш фазалы асинхронды электр қозғалтқыштарын басқару үшін кеңінен қолданылады.
Жұмыс қағидаты
Құрылғы контакторлар, жылу релесі және аралық реле негізінде салынған.
-
Басқару кнопкалық станция және үш позициялық ауыстырып-қосқыш («реверс») арқылы жүзеге асырылады.
-
Басқару автоматты режимде сыртқы сигнал бойынша орындалуы мүмкін (мысалы ПЛК-дан немесе басқа контроллерден).
-
Электр қозғалтқышын қорғау үшін шамадан тыс жүктеме кезінде қоректенуді өшіретін жылу ағытқыш пайдаланылады.
-
Автоматты ажыратқыш қысқа тұйықталудан қорғауды қамтамасыз етеді.
Артықшылықтары
✅ Тоттануға қарсы төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустар
✅ IEK, CHINT және МЕМСТ-өткізгіштердің сертификатталған жиынтықтарын пайдалану
✅ Пайдалануға берілген сәттен бастап 12 ай кепілдік
✅ Атқарушылық және жобалық құжаттаманың толық жинағы
✅ Тікелей қосылымға дайындалды
✅ Сенімді және қауіпсіз пайдалану
✅ Шешім ҚР ЭОЕ нормалары мен стандарттарына сәйкес келеді
✅ Кепілдік талонымен жеткізу
Қолдану аясы
-
Өнеркәсіптік және ауыл шаруашылығы кәсіпорындары
-
Сорғы станциялары
-
Конвейерлер, желдеткіштер, компрессорлар
-
ТКШ нысандары
-
Автоматтандырылған желілер, ТОЖ жүйесі
Монтаждау және пайдалану жөніндегі ұсынымдар
-
Қондырғыны -5-тен +40 °C-қа дейінгі температурада құрғақ үй-жайда өндіру ұсынылады.
-
Қызмет көрсетуге қол жеткізуді қамтамасыз ете отырып, тік қабырғада (тірек плитада) монтаждау.
-
ЭҚЕ-ге сәйкес корпусты жерге қосу.
-
Түйiспелердiң жай-күйi, клеммдердiң тартылуы мен iшкi кеңiстiктiң тазалығы кезеңдi тексеруге мiндеттi.
-
Пайдалануға беру мен қосуды тек қана білікті персонал орындауы тиіс.
Жиынтық
Я5441-1874 дайын басқару жәшігінің құрамына кіреді:
- Металл корпусы |МП-1-0 (395х310х220мм) УХЛ3 IP31 IEK
- Байланысор КМИ-10910 9А 230В/АС3 1NО IEK — 2 дана.
- NS2-25 іске қосқыш 0.4-0.63А CHINT — 1 дана.
- РЭК78/3 (MY3) 5А 230В AC 3SPDT IEK аралық релесі — 2 дана
- РРМ78/3 (PYF11A) ажыратқыштары — 2 дана.
- LAY5-BW8465 жарықтандырғышы бар тоқтату түймесі — 1 дана.
- D8-20X3 ауыстырып қосқышы 3 күйге (реверс) — 1 дана.
- Автоматты сөндіргіш ВА47-29 1Р 2А 4.5кА С IEK — 1 дана.
- AD22DS d22мм қызыл 230В сигнализация шамдары — 2 дана
- Қосымша байланыс ПКИ-22 (2NO+2NC) — 2 дана.
- Бұрандалық және серіппелі клеммалар, маркерлер, IEK тығындар
- ШНИ-6х9-6-Д-С 100А IEK DIN-изоляторындағы N «нөл» шина
- Кабель-каналдар, DIN-рейктер
- ПуГВ (ПВ3) өткізгіштері МемСТ 1х1.5мм және 1х2.5мм
- Корпус ішінде толық монтаж
Техникалық сипаттамалары
| Параметрі | Маңызы |
|---|---|
| Номиналды ток | 0.6 А |
| NS2-25 жылу реле тогы | 0.4...0.63 А |
| Коммутациялық қабілет | 100 кА |
| Басқару шынжырының қоректену кернеуі | 230 В AC |
| Күштік тізбектің кернеуі | 400 В AC |
| Қорғау дәрежесі | IP31 |
| Түйіспелер саны | 2 дана (реверсивтік басқару) |
| Аралық реленің болуы | Иә (2 дана). ӨЭК78/3) |
| Режимдерді индикациялау | Иә (AD22DS 2 шамы) |
| Басқару | «Іске қосу-тоқтату» батырмасы, реверсті ауыстырып-қосқыш |
| Корпустың габариттік өлшемдері | 395|310|220 мм |
| Климаттық орындау | УХЛ3 |
| Пайдалану температурасы | -5-тен +40 °C-қа дейін |
| Корпустың материалы | Ұнтақ жабыны бар болат |
| Орнату | Тік бетке |
| Өткізу стандарты | МЕМСТ (ПуГВ ПВ3 1.5 / 2.5 мм2) |
| Кепілдік | Пайдалануға берілген сәттен бастап 12 ай |
Бізбен жұмыс кезіндегі сіздердің артықшылықтарыңыз
-
✅ Тек жоғары коррозияға қарсы төзімділігі бар IEK зауыт корпустары
-
✅ Ресми дистрибьютор – барлық өнім сертификатталған, лицензия бойынша жинақ
-
✅ Толық схемалар жиынтығымен және құжаттамамен қосылуға дайын шешімді аласыз
-
✅ Жабдыққа 12 ай кепілдік, кепілдік талоны жиынтыққа енгізіледі
-
✅ Қауіпсіздік стандарттарына сәйкес келетін МЕМСТ бойынша тек тоқ өткізгіш шиналар мен сымдарды ғана қолданамыз
-
✅ Барлық шешімдер жобалық және үлгілік құжаттама бойынша әзірленді, нормалар мен рұқсаттардың сәйкестігі тексерілді
-
✅ Қазақстан бойынша жедел жеткізу
📌 Сайттағы фотосуреттер иллюстрациялық сипатқа ие және нақты ЖБК фотосуреті емес.
Барлық шкафтар жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес жиналады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 0.6 А |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 6 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 6 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 100 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Жабдық түрі | Электр қозғалтқышты басқару қорабы |
| Қалқанның түрі | Мен5411 |
| Жұмыс режимдері | Реверсі |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы, Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 70 912 ₸

