ККМ 4-25мм2 модульдік жабдыққа арналған кіріс терминалы (тікелей кіріс) IEK

708 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YKVM-4-25-F
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Техникалық сипаттамалар
| Үлгі немесе орындау | Үш фазалы қондырғы |
| Полюстер саны | 1 |
| Монтаждау түрі | Тікелей орнату |
| Көп тармақты иілгіш сымның қимасы, мм2 | 4...25 |
| Түсі | Сұр |
| Номин құл кернеу, Жылы | 400 |
| Электр қосылыстарының типі 2 | Бұрандалы қосылыс |
| Жиынтықтағы саны, дана | 100 |
| Номин ток In, А | 100 |
| Ток өткізгіш бөліктің материалы | Мыс |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ3 |
| Бекіту бұрандасы | М8 |
| Өткізгіш қимасы кезіндегі тартылу сәті Нм, мм2 | 2,5 |
| Номиналды қосылу қабілеті, мм2 | 4...25 |
| Номиналды құл айнымалы ток кернеуі Ue, В | 400 |
| Қосылу орны | Жоғарыдан |
| Ұяшықтың ені немесе өлшемі, мм | 17.0 |
| Жануды таратады | Жоқ |
| PEN функциясымен бірге пайдалануға болады | Жоқ |
| Номин жиілігі, Гц | 50 |
| Соңғы оқшаулағыш пластина қажет | Жоқ |
| 1 полюске қысқыш терминалдардың саны | 1 |
| Ені, мм | 17 |
| Макс өткізгіштің көлденең қимасы, мм2 | 25 |
| Ұзындығы, мм | 32,5 |
| Биіктігі, мм | 19 |
| Корпус материалы | Пластик |
| Жұмыс температурасы, °C | -40...50 |
| Қысқыш материалы | Жез |
| Бір ядролы қатты сымның қимасы, мм2 | 4...25 |
| Материалдың оқшаулағыштарының жанбайтындық класы UL94 | V1 |
| Номиналды құл тұрақты ток кернеуі Ue, В | 220 |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui, В | 415 |
| Электр қосылыстарының түрі 1 | Бұрандалы қосылыс |
| Корпустың оқшаулау материалы | Басқалар |
| Ең аз қима, мм | 16.0 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель клеммасы |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Ұзындығы | 45 мм |
| Ені | 13.5 мм |
| Өнім материалы | Аралас |
| Бекіткіш элементінің түсі | Ақ |
| ұштықтың түрі | Түйреуіш |
| Оқшаулау материалы | Поливинилхлорид |
| Оқшаулау түсі | Ақ |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 25 шаршы мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Максималды ток | 100 А |
| Максималды кернеу | 400 В |
- Бағасы: 708 ₸


