Р3-ЦХ 60 мақта-мата тығыздағышы бар ГОФРОМАТИКАЛЫҚ металл түтік ЗЕТА*

2 794,68 ₸/м
- Бар
- Коды:zeta42424
Мақта-мата тығыздағышы бар Р3-ЦХ 60 типті металл түтік кабельдің қаптамасын қатты шаң басқан немесе газдалған ортада қорғайды. Жоғары икемділіктегі құбырларды төсеу кабель жүйелеріндегі электрлік немесе ақпараттық кабельдерді механикалық қорғауға арналған. Тығыздағыштың болуы металл шлангты герметикалық етпейді, бірақ оны желдету жүйелерінде және ірі дисперсті сусымалы заттарды тасымалдау үшін пайдалануға мүмкіндік береді. Мырышталған металл таспадан жасалған
Шартты өтуі 50 мм болатын P3-TX 50 металл құбырының ішкі диаметрі: 48 мм, сыртқы диаметрі: 54,2 мм.
РЗ-ЦХ 50 мм металл құбыршегі икемділігі жоғары иілгіш құбыр болып табылады және МЕМСТ Р МЭК 61386.23-2015 бойынша металл гофрленген құбыр кабель төсеу жүйесіне жатады.
Жабдыққа немесе қосылымға қосу кезінде P3-CX 60 металл құбырының жерге тұйықталуын қамтамасыз ету "ZETA" АҚ (MSR, MSM, MT, MVV, MTR, ATR, RKV, RKN, MVN) шығарған арнайы металл құбыр арматурасын қолдану арқылы жүзеге асырылуы керек. тиісті өлшем, түрі және қорғаныс дәрежесі.
Металл түтік P3-CX 50 басқа жолмен жерге тұйықталған кезде, ГОСТ Р МЭК 61386.23-2015 сәйкес 0,05 Ом аспайтын өтпелі электр кедергісін қамтамасыз ету қажет.
Монтаждау тәсілдері
Техникалық сипаттамалар
Металлқұбыр бұйымының түрі
Шартты өту 50
Брошюраның брошюрасыз болуы
Тасымалдау, монтаждау және пайдалану температурасы -45-тен +90 °С-қа дейін
Түсі сұр
Климаттық орындалуы У3
Шығанақтың ұзындығы, м 20
МЕМСТ Р МЭК 61386.1-2014 бойынша қысу кезіндегі беріктік 320 H кем емес
МЕМСТ Р МЭК 61386.1-2014 бойынша созылу беріктігі Кемінде 250 Н
Материал Мырышталған болат
Қамтудың болуы жоқ
Дәрежесі IP40
ТШ бойынша дайындалады 27.33.13.130-030-99856433-2018
Сертификат 04ИДЮ101.KK.C03234
Шығанақтың салмағы, гр. 12488
ГОФРОМАТИКАЛЫҚ бренд
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ЗЭТА |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құбыр түрі | Металл жең |
| Құрылыс | Икемді |
| Қима пішіні | Дөңгелек |
| Материал | Мырышталған болат |
| Түсі | Сұр |
| қаптама | Шығанақ |
| Қаптамадағы ұзындық | 20 м |
| Минималды жұмыс температурасы | -45 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 90 град. |
| IP қорғау дәрежесі | 40 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ішкі диаметрі | 48 мм |
| Сыртқы диаметрі | 50 мм |
| Қабырғаның қалыңдығы | 2 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Зонд | Жоқ |
| УФ төзімділік | Иә |
- Бағасы: 2 794,68 ₸/м

