TITAN 5 корпусы металл ШМП-100.80.30 УХЛ1 IP66 IEK

181 403 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:TI5-10-N-100-080-030-66
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
TITAN 5 SHMP корпустары - орнатылған жабдықты механикалық және климаттық қорғаудың ең жоғары деңгейін қамтамасыз ететін жауапты автоматтандыру қалқандарын құрастыруға арналған жаңа шешім. Заманауи роботтандырылған өндіріс және бірегей конструкция TITAN сериялы корпустардың премиум сапасына, сенімділігіне және беріктігіне кепілдік береді.
Техникалық сипаттамалар
| Биіктігі, мм | 1000 |
| Ені, мм | 800 |
| Тереңдігі, мм | 300 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP66 |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ1 |
| Номиналды ток, А | 630 |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Корпус материалы | Болат |
| Монтаждық платамен | Иә |
| Қақпақ түрі | Жабық типті (жабылатын) |
| Пайдалану температурасы, °C | -60...40 |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Қақпақтың пішіні | Жабық типті (жабылатын) |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Үй-жайлардың сыртында пайдалануға жарамды-көше | Иә |
| Монтаждау түрі | Беттік монтаждау |
| Шкаф қабырғасының қалыңдығы, мм | 1.4 |
| Ток - Ин номині, А | 630 |
| Түсі | Сұр |
| Шкаф есігінің немесе қақпағының қалыңдығы, мм | 1,4 |
| Люк- есіктің түрі | Дара/дара |
| Бетінің фактурасы | Күңгірт шағрен |
| Мөлдір есік немесе қақпақ | Жоқ |
| Есікке/қабықшаға максималды статикалық жүктеме, Н | 15/100 |
| Құлыппен | Иә |
| Салмағы, кг | 52,50 |
| Үй-жайлардан тыс қолдану үшін жарамды | Иә |
| Кабельді енгізу | Төменнен |
| Беттің қорғаныш жабыны | Ұнтақты бояу |
| Модульдер саны | - |
| Монтаждық тереңдік - қуыстар, мм | - |
| Металдың қалыңдығы, мм | 1 |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
|---|---|
| Шкафты жеткізу | Жиналған түрінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 1.5 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1.5 мм |
| Ені | 800 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 1000 мм |
| Негізгі | |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| IP қорғау дәрежесі | 66 |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Өндіруші | IEK |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбайтын |
| Есіктің ашылу бұрышы | 105 град. |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
- Бағасы: 181 403 ₸

