ПРОМО Жарықдиодты прожектор жиынтығы СДО 08-100 PRO 40х90град 5000К IP65 (LPDO8-01-100-40-90-50- K02) + шөгілетін түтік (UDR

50 351 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:LPDO8-01-100-40-D15-1-K07
Жіберу 03 мамыр 2026Жарықдиодты прожекторлар СДО 08 PRO өнеркәсіптік нысандарды, құрылыстарды, қоймаларды, сыртқы аумақтарды, автотұрақтарды, стадиондарды сыртқы және ішкі жарықтандыруға, сондай-ақ ғимараттардың қасбеттерін, мүсіндерді, жарнамалық стендтерді және қуатты жарықтандыруды қажет ететін нысандарды сәулеттік және ландшафттық жарықтандыруға арналған. . Жарықдиодты прожекторлар галогендік прожекторларды энергияны үнемдейтін алмастырғыш болып табылады, қуатты аз тұтынумен олар жоғары жарық тиімділігіне ие. ҚҚҚ прожекторларын дайындау материалдары мен конструкциясы олардың жоғары механикалық беріктігін және IP65 класы бойынша шаң мен ылғалдан толық қорғауды қамтамасыз етеді. КО ТР 004/2011, КО ТР 020/2011, ЕАЭО ТР 037/2016 және МЕМСТ IEC 60598-2-5 техникалық регламенттерінің талаптарына сәйкес келеді. Жиынтықта ТТУ нг-LS 1,5/0,75 көк 1м шөгілетін түтік IEK арт. UDRS-D15-1-K07.
Техникалық сипаттамалар
Монтаждау түрі
Бетіне (жүкқұжат)
Шамның түрі
Жарық диодты алмастырылмайтын
Жарық ағыны
10000 лм
Шамның қуаты
100 Вт
Салмақ
1,72 келі
Түс температурасы
5000 К
Корпус материалы
Алюминий
Жұм кернеулерінің диапазоны
176...264 Жылы
Корпустың түсі
Қара
Бұйымның/компоненттің түрі
Көпшілік назарына
Ашылу бұрышы
40×90 °
Қорғау дәрежесі - IP
IP65
Номиналды кернеу
230 Жылы
Жарықты бөлу
Асимметриялық (-тер)
Төбеге орнату үшін жарамды
Иә
Жиынтықта басқару блогы
Иә
Ені
41.0 мм
Сыртқы диаметрі
0 мм
Трансформатор-ПРА-трансформатордың іске қосқышының түрі
Жарықдиодты драйвер
Түс температурасы
5000 К
Траверсте монтаждау үшін жарамды
Иә
Монтаждау кронштейнімен немесе кронштейнімен
Иә
Тұғырға/еденге монтаждау үшін жарамды
Иә
Қорғау сыныбы
I
Үлгі немесе орындау
Басқалар
Шамның негіз - ұстағышы
Басқалар
Түстерді көрсету индексі - Ra
70-79 (2А сыныбы)
Кіріктірілген монтаждау үшін жарамды
Жоқ
Жарық сәулесінің бұрышы
Тар сәуле
Монтаждау диаметрі - тауашалар
0 мм
Жарық шоғының бұрышы
90 °
Реттелушілік
Айналмалы
Қозғалыс датчигімен
Жоқ
Күңгірттендірілетін
Жоқ
Жиілігі
50 Гц
Кернеу түрі
Айнымалы (AC)
Реңктің немесе диффузордың түсі
Жоқ
Жарық көзі ауыстырылмайды
SMD жарық диодтары
Аспалы монтаждау үшін жарамды
Жоқ
Монтаждық ұзындық - тауашалар
0 мм
Қуат коэффициенті
≥ 0,9
Монтаждық ені - тауашалар
0 мм
Арнайы қолдану
Жоқ
Плафон немесе шашыратқыш материалы
Мөлдір шыны (жарық өткізгіш.)
Жүйенің максималды қуаты
100 Вт
Қуаты бар шамдар үшін жарамды
0 Вт
Шамдардың - жарық көздерінің саны
1
Жиынтықта шамдардан
Иә
Монтаждық тереңдік - тауашалар
0 мм
Қысқышты монтаждау үшін жарамды
Жоқ
Үстеме монтаждау үшін - бетіне
Иә
Қабырғаға монтаждау үшін жарамды
Иә
Биіктігі немесе тереңдігі
321.0 мм
Ұзындығы
282.0 мм
Шинаға монтаждау үшін жарамды
Жоқ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жарықтандыру түрі | Прожектор |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жарықтандыруды қолдану | Субұрқақтарды сыртқы жарықтандыру үшін, Ғимараттарды сыртқы жарықтандыру үшін, Ландшафттарды жарықтандыру үшін, Автотұрақтарды жарықтандыру үшін, Көшелерді, саябақтарды жарықтандыру үшін, ТКШ үшін, Бассейндерді сыртқы жарықтандыру үшін, Жарнамалық құрылымдарды жарықтандыру үшін |
| Ұтқырлық бойынша жарықтандыру түрі | Стационарлық |
| Жарықтандыру әдісі | Жергілікті жарықтандыру |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Корпустың түсі | Қара |
| Кернеу | 230 В |
| Қуат | 200 Вт |
| Жарық ағыны | 20000 лм |
| қуат алу түрі | Желі |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Салмақ | 5.67 г |
| IP қорғау дәрежесі | 65 |
| Кепілдік мерзімі | 36 ай |
| Түс температурасы | 5000K |
| шашыратқыштың материалы | Линзаланған әйнек |
| Өлшемдері | |
| Ұзындығы | 385 см |
| Биіктігі | 470 см |
| Ені | 51 см |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шаңға төзімді қақпақ | Иә |
| Жарық шығару бұрышы | 90 град. |
| Қуат коэффициенті м | 0.9 |
| Қозғалыс сенсоры | Жоқ |
- Бағасы: 50 351 ₸

