Тарату пункті ЩР1118-2212-НК 25А 4.5кА 400/230В IP31 IEK (ЩАО2)

55 867 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHRS-11182212-N2K
Жіберу 04 сәуір 2026🔌 ЩР1118-2212-НК 25А 4.5кА 400/230В IP31 IEK тарату пункті
📍 Қашықтан басқаруға арналған модульдік контакторлармен
🛠 Мақсаты
ЩР1118-2212-НК тарату пункті кернеуі 400/230 В желілерде электр энергиясын қабылдауға, таратуға және коммутациялауға, сондай-ақ модульдік контакторларды пайдалана отырып, жүктеме топтарын (мысалы, жарықтандыру, желдету, сорғылар және т.б.) қашықтан басқаруға арналған. .
⚙️ Жұмыс принципі
Қуат кіріс жүктеме қосқышына беріледі, содан кейін ол топтық ажыратқыштарға таратылады.
230 В қашықтықтағы сигналмен басқарылатын модульдік контакторлар арқылы тиісті жүктеме тізбектеріне қуат беріледі.
Бұл шешім сенімді коммутацияны және орталықтандырылған басқару мүмкіндігін қамтамасыз етеді.
✅ Артықшылықтары
-
🧱 Коррозияға қарсы қорғанысы жоғары IEK корпусы
-
🔗 Үлгілік және жобалық шешімдер бойынша ресми құрастыру
-
📄 Құжаттар мен сызбалардың толық жиынтығы
-
🧰 МЕМСТ-жиынтықтаушылар (шиналар мен өткізгіштер)
-
⚡ CHINT контакторлары – жүктеме кезіндегі сенімді жұмыс
-
🛡 Пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай кепілдік
-
📦 Қосылуға дайын шешім
-
👨🔧 Монтаждауда және қызмет көрсетуде қарапайымдылық
🌍 Қолданылу саласы
-
Өнеркәсіптік объектілер
-
Сауда орталықтары
-
Қойма үй-жайлары
-
Әкімшілік ғимараттар
-
Жарықтандыру және желдету жүйелері
-
Автоматтандырылған басқару жүйелері
🏗 Монтаждау және пайдалану бойынша ұсынымдар
-
Монтаждау тек құрғақ үй-жайларда (IP31)
-
Тік қабырғаға бекіту, аспалы түр
-
Енгізер алдында терминалдардың керілуін тексеру
-
Басқару контакторлардың катушкаларына 230 В сигналын қолдану арқылы жүзеге асырылады
-
Кернеу жойылған кезде ғана қызмет көрсету
-
Мерзімді тексеру 6 айда 1 рет
📦 Жабдық
| Атауы | Саны |
|---|---|
| Тарату корпусы TITAN3 ЩРн-18 (265×440×120) IP31 IEK | 1 дана |
| ВН-32 3P 25А IEK жүктеме ажыратқышы | 1 дана |
| Автоматты ажыратқыш ВА47-29 1P 16А 4.5кА В IEK | 1 дана |
| Автоматты ажыратқыш ВА47-29 3P 16А 4.5кА В IEK | 2 дана |
| PIN 3P 63А (22 см) IEK типті жалғастырғыш шина | 1 дана |
| Модульдік контактор NCH8-20/40 20A 4NO АС230В CHINT | 2 дана |
| Сым ПуГВ (ПВ3) 1×1.5 мм2, 29А, 450В МЕМСТ | 1 жиынтық |
| ШНИ-6×9-8-Д-С IEK DIN-изоляторындағы "нөл" шинасы | 1 дана |
| Шина PEN (жер-нөл) 6×9 мм 8/1, 100А IEK | 1 дана |
📊 Техникалық сипаттамалар
| Параметр | Мағынасы |
|---|---|
| Номиналды ток, In | 25 А |
| Коммутациялық қабілет | 4.5 қА |
| Номиналды кернеу | Айнымалы токта 400/230 |
| Фазалар саны | 3P + N |
| Қорғау дәрежесі | IP31 |
| Корпус материалы | Коррозияға қарсы жабыны бар металл |
| Корпустың өлшемдері (Ш×В×Г) | 265 × 440 × 120 мм |
| Монтаждау түрі | Аспалы |
| Басқарма | Қашықтықтан (230В катушкасы бар контакторлар) |
| Пайдалану температурасы | -5°C-тан +40°C-қа дейін |
| Кепілдік | пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай |
🏆 Неге бізді таңдайсыз
-
🏭 Уақытпен тексерілген IEK зауыттық корпустары
-
📑 ТЖҚ құрастыруға сертификаттар және аккредиттеу
-
⚙️ Тек түпнұсқа керек-жарақтар
-
🧾 Кепілдік талоны жиынтықта
-
💡 Пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдер
-
✅ Барлық өнімдер PUE және ГОСТ стандарттарына сәйкес келеді
📸 Бұйымның фотосуреті демонстрациялық сипатқа ие.
Түпкілікті жинақтау тапсырыс берушінің жобасы немесе ТК бойынша орындалады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | қалқан |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 25 А |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 6 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 6 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 2 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Модульдердің есептік саны | 18 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы, Негіз арқылы |
| ажыратқыш | Иә |
| Ажыратқыш түрі | Жарылғыш |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Қосымша сипаттамалар | |
| Қашықтықтан басқару | Иә |
- Бағасы: 55 867 ₸

