Дифференциалды ажыратқыш (ДТҚ) ВД1-63 2Р 63А 300мА IEK

9 000 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:MDV10-2-063-300
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Асқын токтардан кіріктірілген қорғанысы жоқ, дифференциалды токқа жауап беретін жоғары жылдамдықты қорғаныс қосқышы. Электр қондырғыларының ток өткізетін бөліктеріне абайсызда кездейсоқ тиіп кетсе, адамды электр тогының соғуынан қорғауға арналған және жерге ағып жатқан токтардың ағуына байланысты өрттердің алдын алады. Өзінің электр энергиясын тұтынуы жоқ және механикалық тозуға төзімділігі жоғары.
Техникалық сипаттамалар
| Номиналды ток, А | 63 |
| Полюстер саны | 2 |
| Шартты номин дифток КЗ, кА | 4,5 |
| Номин ағып кету тогы, А | 0.30 |
| Ағып кету тогының түрі | Айнымалы (AC) |
| Селективті қорғаныс | Жоқ |
| Номин ток, А | 63 |
| Монтаждау түрі | DIN-рейкаға |
| Шартты номин қысқа тұйықталу тогы Iq, кА | 4,5 |
| Номин импульсті төзімді кернеу, кВ | 6 |
| Жабдық толықтырылуы мүмкін | Жоқ |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Импульстік беріктік, кА | 0,25 |
| Номин құл кернеу, Жылы | 230 |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 2 |
| қысқа тұйықталу кезіндегі ажырату қабілеті-Icw, кА | 3 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы, мм2 | 50 |
| Іске қосудың қысқа мерзімді кідірісі | Жоқ |
| Монтаждық тереңдік - қуыстар, мм | 74.0 |
| Номин ағып кету тогы, А | 0.30 |
| Жиілігі, Гц | 50 Гц |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| ҚАҚ түрі | Реле |
| Сымның максималды қимасы | 50 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 4000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 10000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Салмақ | 0.23 кг |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 63 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Номиналды ажырату дифференциалды тогы | 30 мА |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 4500 А |
| Полюстер саны | 2 д. (дана) |
| ҚАҚ іске қосылу түрі | Электромеханикалық |
| Іске қосу уақыты | 0.1 мс |
| Модульдер саны | 2 д. (дана) |
| Пайдалану шарттары | АС |
| Бейтарап | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 36 мм |
- Бағасы: 9 000 ₸

