Әуе аут. ауыт. NA1-1000-630M/3P ауыт., 630А, 42кА, М типі, АС230В (R)

1 031 929,60 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:102006
Жіберу 18 сәуір 2026Серия
NA1
Полюстер саны
3
Қорғау дәрежесі (IP)
IP20
Габариттік және орнату өлшемдері (ШхВхГ), мм
308x362x358
Номиналды ток, А
630
Оқшаулаудың номиналды кернеуі, В
800
Деректерді тасымалдау функциясы
Жоқ
Орындалуы
Жылжымалы
Шамадан тыс жүктемені босату қондырғысының диапазоны, А
0…630
Электрондық ағытпа түрі
M
Қоршаған ортаның ластану дәрежесі
3
Номиналды ажырату қабілеті, кА
42
Жерге тұйықталудан кіріктірілген қорғаныс
Иә
Механикалық тозуға төзімділік, циклдар
15 000
Қозғалтқыш жетегі кіріктірілген
Иә
Электрлік тозуға төзімділік, циклдар
6 500
Номиналды жұмыс ең үлкен ажырату қабілеті, кА
30/20
Стандарттар
IEC/EN 60947-2
Қоршаған ортаның жұмыс температурасы, °C
-5...+40
Қысқа тұйықталу ажыратқышының іске қосылуын кідіріссіз реттеу диапазоны, А
945...12600
Номиналды кернеу, В
400...690
Қалыпты түрде ашылған қосалқы контактілердің саны
3
Қосалқы қалыпты тұйықталған (ҚТ) контактілер саны
3
Сертификат нөмірі
ЕАЭО KK С-CN.АБ53.В.04933/22
Дистрибьютор үшін кепілдік мерзімі, жеткізілген күннен бастап айлар
30
Соңғы тұтынушы үшін кепілдік мерзімі, сатылған күннен бастап айлар
24-тен артық емес
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint |
| Өндіруші ел | Қытай |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| Корпус материалы | Металл, Пластик |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 3000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 10000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 1000 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 42000 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 358 мм |
| Биіктігі | 362 мм |
| Ені | 308 мм |
- Бағасы: 1 031 929,60 ₸


