Сақтандырғыштың балқымалы қондырмасы ППНИ-33 габариті 0. 160А ИЭКК

2 334,78 ₸
- Бар
- Коды:DPP20-160
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
Өлшемі 0 63А IEK ППНИ-33 сақтандырғышының балқымалы қондырмасы электр тізбектерін шамадан тыс жүктемелерден және қысқа тұйықталудан қорғауға арналған.
Ол сақтандырғыш ұстағыштармен жиынтықта пайдаланылады және рұқсат етілген токтан асқан кезде тізбектің сенімді ашылуын қамтамасыз етеді.
Жұмыс принципі
Кірістірмеде арнайы балқытылатын жіп бар, ол номиналды токтан асқанда қызады және балқып, электр тізбегін үзеді. Бұл электр жабдықтарының зақымдалуын және сымдардың жануын болдырмайды.
Артықшылықтары
- Жоғары сенімділік – жабдықты авариялық токтардан қорғайды.
- Құрылыстың қарапайымдылығы – күрделі техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейді.
- Жылдам реакция – шамадан тыс жүктеме кезінде тізбекті тиімді түрде үзеді.
- Үйлесімділік – стандартты сақтандырғыш ұстағыштары үшін жарамды.
- ППНИ сақтандырғыштарында қолданылатын материалдардың заманауи конструкциясы, дайындау технологиясы және сапасы салдарынан ППП2 сақтандырғыштарымен салыстырғанда қуат шығыны 30%-дан астамға азайды.
- Арматураланған термореактивті пластмассадан жасалғандықтан ұстағыш (оқшаулағыш) негізінің механикалық кернеулерге төзімділігі жоғары.
- ПН-2 сақтандырғыштарымен салыстырғанда 10-20%-ға азайтылған ППНИ сақтандырғыштарының жалпы өлшемдері.
- Токты шектеу функциясының болуына байланысты шамадан тыс жүктемелерден қорғау, бұл күтілетін қысқа тұйықталу тогын бірнеше есе азайтуға мүмкіндік береді.
- Жұмыс температурасының кең диапазоны, -45°С-тан +60°С-қа дейін, әртүрлі климаттық аймақтарда PPN сақтандырғыштарын пайдалануға мүмкіндік береді.
- Жоғары ажырату қабілеті: 660 В - 50 кА, ал 500 В - 120 кА.
- МЕМСТ Р 50339.0, 50339.2 талаптарына сәйкес келеді.
Қолданылу саласы
- Тұрғын, коммерциялық және өнеркәсіптік ғимараттардағы электр қалқандық жабдықтар.
- Электр қозғалтқыштары, трансформаторлар, тарату шкафтары.
- Жарықтандыру жүйелері және әртүрлі мақсаттағы электр қондырғылары.
ППНИ-33 63А IEK пайдалану электр жүйелерінің қауіпсіз және сенімді жұмысына ықпал етеді.

Техникалық сипаттамалар
| Қолдану санаты | gL/gG (кабельдер мен тарату құрылғыларын қ.з. және шамадан тыс жүктемелерден қорғау үшін) |
| Құрылымдық өлшем | Өлшем бірлігі 00 (NH00) |
| Номин құл кернеу | 690 Жылы |
| Номин жиілігі | 50 Гц |
| Іске қосу индикаторының түрі | Жоғарғы іске қосу индикаторы |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс | Тұтас |
| Сақтандырғыш түрі | Пышақ |
| Полюстер саны | 1 д. (дана) |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 690 В |
| Номиналды ток | 160 А |
| Номиналды балқымалы ендірменің тогы | 160 А |
| Шығын қуаты | 12 Вт |
| Байланыс түрі | Пышақ |
| Салмақ | 0.22 кг |
| Бойктың болуы | Иә |
| Іске қосу көрсеткіші | Иә |
- Бағасы: 2 334,78 ₸

