|МП IEK TITAN5 80.60.20, 800х600х200 мм корпустары, УХЛ1.

111 872 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:TI5-10-N-080-060-020-66
Жіберу 05 маусым 2026🔧 Металл корпусы TITAN5 |МП-80.60.20 (800|600|200 мм) УХЛ1 IP66 IEK
Автоматика қалқандарын жинауға және ең жоғары қорғаныспен таратуға арналған премиалды корпус
📌 Мақсаты
Металл корпус TITAN5 |МП-80.60.20 IEK басқару және бөлу қалқандарының құрамында электротехникалық жабдықтарды орнату мен қорғауға арналған.
Ашық ауада монтажды қоса алғанда, ауыр климаттық және өнеркәсіптік жағдайларда жабдықты сенімді пайдалануды қамтамасыз етеді.
⚙️ Жұмыс қағидаты
Корпус электр техникасының ішінде орнатылған механикалық және климаттық қорғаныс функцияларын орындайды.
IP66 шаң мен ылғалданудың жоғары дәрежесінің арқасында корпустың ішіндегі жабдық ылғал, шаң, механикалық зақымданулар мен атмосфералық жауын-шашын әсерінен қорғалады.
Үш нүктелі құлыпқа есіктердің сенімді бекітілуі рұқсатсыз қол жеткізуге кедергі жасайды және герметикалылығын сақтайды.
✅ Артықшылықтары
-
🔒 IP66 жоғары қорғаныс дәрежесі - шаң және ылғал өткізбейтін корпус ашық аспан астындағы көше қондырғысына жарамды.
-
🌡 УХЛ1 климаттық орындалуы — қатаң климаттық жағдайларда пайдалану.
-
🛡 Бояу алдындағы сылау жоғары коррозияға қарсы төзімділік.
-
🧰 Үшнүктелі бекіту — ыңғайлы және сенімді жабу (500 мм-ден жоғары).
-
🧱 Күшейтілген жиектер - есіктер мен қабықшалардың қосарлы соғуы қаттылық пен деформацияға төзімділікті арттырады.
-
🔧 Базадағы жиынтық — стандартты жиынтыққа аспаға арналған монтаждау жинағы және жерлендіру сымы кіреді.
-
🤖 Заманауи өндіріс - IEK зауытындағы роботтандыру арқылы параметрлердің дәлдігі мен қайталануы.
🏭 Қайда қолданылады
-
Өнеркәсіптік және өндірістік кәсіпорындар
-
Басқарудың автоматтандырылған жүйесі (ТЖ БАЖ)
-
Жарықтандыру және тарату қалқандары
-
Энергетика, ТКШ, телекоммуникациялар объектілері
-
Азаматтық және коммерциялық құрылыстағы сыртқы электрошкафтар
🛠 Монтаждау және пайдалану жөніндегі ұсынымдар
-
Корпус қабырғаға монтаждау жинағы арқылы бекітіледі (жеткізуге кіреді).
-
Қондырғы қатаң түрде тігінен тегіс көтергіш бетке жүргізілуі тиіс.
-
Көшені монтаждау кезінде қызмет ету мерзімін ұзарту үшін қалқа немесе қалқан пайдалану ұсынылады.
-
Жерге тұйықтау міндетті, жерге тұйықтау сымы — жиынтықта.
-
Пайдаланудың температуралық диапазоны: -60°C-тан +60°C-қа дейін.
-
Өндірушімен келіспей корпус конструкциясын өз бетімен өзгертуге жол берілмейді.
📊 Техникалық сипаттамалары
| Биіктігі мм | 800 |
| Ені. мм | 600 |
| Тереңірек. мм | 200 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP66 |
| Климаттық орындау | УХЛ1 |
| Номиналды ток, А | 630 |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Кеңеюі мүмкін | Жоқ |
| Кабельді енгізу | Төменнен |
| Құлыппен | Иә |
| Металдың қалыңдығы, мм | 1,4 |
| Монтаждық платасы бар | Иә |
| Қондырғы түрі | Аспалы |
| Монтаждық тереңдік - қуыстар, мм | - |
| Таразы. кг | 26,28 |
| Есік-люк түрі | Жалғыз/жалғыз |
| Монтаждау түрі | Беткі монтаж |
| Модульдер саны | - |
| Беттің қорғаныш жабындысы | Ұнтақ бояуы |
| Пайдалану температурасы, °C | -60...40 |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| Үстіңгі қабат факторы | Жалпақ шашақ |
| Түсі | Сұр |
| Қақпақ формасы | Жабық түрдегі (жабылатын) |
| Шкаф қабырғасының қалыңдығы, мм | 1.4 |
| Мөлдір есік немесе қақпақ | Жоқ |
| Ток - In, А | 630 |
| Шкафтың есіктерінің немесе қақпақтарының қалыңдығы, мм | 1,4 |
| Қақпақ түрі | Жабық түрдегі (жабылатын) |
| Есіктің / қабықтың статикалық жүктемесінің максисі Н | 300 / 1400 |
| Корпустың материалы | Болат |
| Үй-жайдан тыс қолдануға жарайды | Иә |
📦 Жиынтық
- Металл корпус - 1 дана
- Фланецті бұранда М6х14 - 4 дана
- Ернемектік гайка М6 - 6 дана
- Тізбек - 4 дана
- Төлке - 4 дана
- Жерге қосу сымы - 1 дана
- Кілт - 1 дана
- Жерлендiру белгiсi - "Жерлестiру" 2 дана
- "Абайлаңыз! Электр кернеуi" - 1 дана
- Паспорты - 1 дана
- Монтаж жөнiндегi нұсқаулық 1 дана
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 66 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 200 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 800 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 1 мм |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Монтаждық бағыттағыштардың тереңдігін реттеу мүмкіндігі | Иә |
| Шкафтың түсі | Сұр |
- Бағасы: 111 872 ₸

