Пп-0,25-220 У3 КЭАЗ төмендеткіш трансформаторы бар жәшік (220/36)

26 024,04 ₸
- Бар
- Коды:296236
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пp-0,25-220 U3 КЭАЗ төмендеткіш трансформаторы бар қорап (220/36) - Қорғаныс қорабындағы ЯТp 0,25-220/36 төмендеткіш трансформатор жөндеуді немесе жергілікті жарықтандыруды, құралдарды және портативті шамдарды қосуды қамтамасыз етуге арналған. Трансформатордың артықшылықтарына мыналар жатады: Конструкцияның қарапайымдылығы, пайдалану сенімділігін қамтамасыз ету; қораптың беті эстетикалық сыртқы түрімен сипатталады және жоғары сапалы өңдеу технологияларының арқасында коррозиядан сенімді қорғанысты қамтамасыз етеді:Пp 0.25-220/36 трансформаторының қорабында пайдалану стандарттарына сәйкес электр қауіпсіздігі белгілері бар; өндіруші өнімдерге 5 жылдық ресми кепілдік береді, бұл жабдықтың жоғары сапасын көрсетеді
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Фазалар саны | 1 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Номиналды ток | 10 А |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 4.5 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 4.5 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Шығу саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Қысқа мерзімді, Қайта-қысқа мерзімді |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 30 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 24 В |
| Жабдық түрі | ЕТП |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 130 мм |
| Ені | 220 мм |
| Тереңдігі | 155 мм |
| Массасы | 6 кг |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Трансформатор | |
| Трансформатор түрі | Төмендету |
| Бастапқы орамның кернеуі | 230 В |
| Екінші реттік орамның кернеуі | 24 В |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Штепсельдік розетка | Иә |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 26 024,04 ₸

