TITAN 5 корпусы металл ШМП-70.50.25 УХЛ1 IP66 IEK

103 395 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:TI5-10-N-070-050-025-66
Жіберу 03 мамыр 2026TITAN 5 SHMP корпустары - орнатылған жабдықты механикалық және климаттық қорғаудың ең жоғары деңгейін қамтамасыз ететін жауапты автоматтандыру қалқандарын құрастыруға арналған жаңа шешім. Заманауи роботтандырылған өндіріс және бірегей конструкция TITAN сериялы корпустардың премиум сапасына, сенімділігіне және беріктігіне кепілдік береді.
Техникалық сипаттамалар
Биіктігі
700 мм
Ені
500 мм
Тереңдігі
250 мм
Қорғау дәрежесі - IP
IP66
Климаттық орындалуы
ӨХЛ1
Номиналды ток
630 А
RAL түсінің нөмірі
7035
Қақпақ түрі
Жабық типті (жабылатын)
Қақпақтың пішіні
Жабық типті (жабылатын)
Найзағайдан қорғау үшін жарамды
Жоқ
Құлыппен
Иә
Монтаждық платамен
Иә
Түсі
Сұр
Мөлдір есік немесе қақпақ
Жоқ
Люк- есіктің түрі
Дара/дара
Бетінің фактурасы
Күңгірт шағрен
Кеңейтілуі мүмкін
Жоқ
Номин ток - Ин
630 А
Шкафтың есігінің немесе қақпағының қалыңдығы
1 мм
Үй-жайлардың сыртында пайдалануға жарамды-көше
Иә
Беттің қорғаныш жабыны
Ұнтақты бояу
Корпус материалы
Болат
Металдың қалыңдығы
1 мм
Салмақ
16,75 келі
Есікке/қабықшаға максималды статикалық жүктеме
200 / 1150 Н
Орнату түрі
Аспалы
Монтаждау түрі
Беттік монтаждау
Пайдалану температурасы
-60...40 °C
Монтаждық тереңдік - тауашалар
- мм
Шкаф қабырғасының қалыңдығы
1.0 мм
Кабельді енгізу
Төменнен
Үй-жайлардан тыс қолдану үшін жарамды
Иә
Есікте құлыптың болуы
Иә
Модульдер саны
-
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 310 мм |
| Тереңдігі | 150 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 395 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 1 мм |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Есіктің ашылу бұрышы | 105 град. |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Сұр |
- Бағасы: 103 395 ₸
- Қаптау тәсілі: Толық жиынтығы: Металл корпус - 1 дана. Монтаждау панелі - 1 дана. Орнатуға арналған аппаратуралар. Жерге тұйықтау сымы - 1 дана. "Абайлаңыз! Электр кернеуі" - 1 дана. "Жерге қосу" белгісі - 2 дана. Төлқұжат - 1 дана.

