ТА 16-8-5,4 алюминий ұштығы (қаптамаға. 100 дана) РЕКСАНТ

99,54 ₸
- Бар
- Коды:07-4400
Сипаттамасы
Алюминий ұшы ТА 16-8-5,4 REXANT алюминий сымдары мен кабельдерін кейіннен өткізгішті жабдыққа немесе шинаға болтпен бекіту үшін қысу арқылы аяқтауға арналған.
Жоғары сапалы берік алюминийден жасалған.
Белгілеудің құрылымы:
Т— құбыр — ұшы жасалған жартылай фабрикат;
А — Алюминий — ұштығы жасалған материал;
16 — ұштықтың номиналды қимасы, мм2;
8 — түйіспелі өзектің диаметрі, мм;
5,4 — шанақтың ішкі диаметрі, мм.
Сипаттамалары
Санат:
Тек топтық қаптамада сатылады:
Жоқ
Кернеу, Жылы:
35000
Шығарылған елі:
РЕСЕЙ
Монтаждау тәсілі:
престеу; қысу
Номиналды кернеу, В:
35000
Номиналды ток, А:
қолданылмайды
Жұмыс температурасының диапазоны, С:
-60...+80
Өлшем бірлігі:
дана
Монтаждау тесігінің диаметрі, мм:
8
Салмағы, кг.:
0.007
Беттің қорғаныш жабыны:
жабыны жоқ
Материал:
алюминий
Көлемі, м3:
0.00001
Талсымға арналған тесіктің диаметрі, мм:
5.4
Бренд:
REXANT
Кабель қималарының диапазоны, мм2:
16
СЭҚ ТН коды:
8535900008
Оқшаулау материалы:
Жоқ
Қолданылу саласы:
алюминий сымдар мен кабельдердің өзектерін ұштау
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ЗЭТА |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель ұштықтары |
| Оқшаулаудың болуы | Жоқ |
| Ұзындығы | 126 мм |
| Ені | 40 мм |
| Диаметрі | 20 мм |
| Өнім материалы | қара қоңыр |
| жалғағыштың түрі | Ана |
| Орнату әдісі | тексеру |
| Бекіту тесіктерінің саны | 1 |
| Бекіту тесігінің диаметрі | 21 мм |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 240 шаршы мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Ұштықтың түрі | Болт астында |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -10 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
- Бағасы: 99,54 ₸

